"Свобода" вимагає покарати солістку Національної опери - за
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Slon_Nosov написав:вообще то можно было б сделать определенные выводы и начать себя вести чуть культурнее! хотя зачем, оставайтесь самими собой...
зы ничего личного, но помню как по мере наполнения города нашими "сельскими друзьями" начинали кнопки в лифтах плавится и спички к потолкам с побелкой прилипать в подъездах...
Дивує кількість виправдовувальних постів вчинку, за який в будь-якій іншій дійсно цивілізованій та демократичній країні, людина 100 % зазнала би не тільки привселюдного осуду, але і понесла би покарання - від адміністративного і аж до кримінального. Склад провопорушення в її ганебному діянні є. Але ж ні - є купа захисників, які апелюючи до опонентів, починають згадувати про якусь культуру, і.т.п. Мені соромно за таких прокацапських "співвітчизників" з їх "висококультурними оперними пєвіцамі", хай вам грець.
насколько разнится текст после того как пристыдили, начинают проявляться проблески интеллекта...
"Майонезом "гаспажу-оперную пєвіцу" обляпали? Нормально, хоча по-нашому добре було би виваляти ту чорнороту паскуду від її пустопорожньої макітри до п'ят в свіжому, пахнючому худоб'ячому гною"
о чем думали когда писали эти слова достойные уровня бидла? даже не верится что это писал один и то же человек... даже если вам говорят откровенные глупости, не стоит опускаться до уровня сами понимаете кого...
Клавдий Шифер Якщо так, то визнаю - ви праві. Що таке українська школа після перепрофілювання - чув (Азіровка там як рідна). Зрозуміло, що закриття російськомовних шкіл посилило конкеренцію для російськомовних викладачів, що і підняло їх якість.
Але все таки яка дикість чути як оперні співаки висловлюються на рівні базарних баб, не все у нас добре наіть з тою частиною суспільства, яка вважає себе інтелігенцією.
А я думаю,шо Катюха тётка реально уникальная Прославиться на всю страну,потерпеть полное фиаско,практически лишиться работы и всех аккаунтов в соцсетях - и это всё за один день. Карьере реально конец... Во истину "язык мой - враг мой".
Солистка Национальной оперы Екатерина Абдуллина заявила, что не писала в "Фейсбуке" пост об украиноязычных школах и не оскорбляла учеников. Об этом сообщает "Комсомольская правда в Украине". Певица сказала, что ее аккаунт взломали
Солистка Национальной оперы Екатерина Абдуллина заявила, что не писала в "Фейсбуке" пост об украиноязычных школах и не оскорбляла учеников. Об этом сообщает "Комсомольская правда в Украине". Певица сказала, что ее аккаунт взломали
Вообще фейковых аккаунтов пруд пруди.
Starikan,думаю что это откровенная подлива.А что ей ещё в ответ говорить после такого резонанса? А если это вдруг фейк,то это грустно... Та и наши уже 6 страниц исписали.И шо?Всё зря???
odissey27Ви за весь Південь і Схід України не розписуйтесь.Я-з Маріуполя і вважаю,що її треба гнати в шию-і з опери,і з України.Щоб її поганого духу і близько тут не було.
Так, це висловлювання було некоректним і образливим. Але зрештою кожна людина має право на свою думку. Багато хто досі вважає соціальні мережи приватним простором, забуваючи, що кожне написане слово може здобути загального розголосу. ДУмаю, достатньо буде, щоби вона вибачилась. А вимагати крові за просте висловлювання - ознака людей з тоталітарним мисленням і замашками гітлерюгенду та хунвейбінів. Доживемось, що спецзасобами будуть фіксувати сказане людиною на власній кухні, а потім вимагати її покарання чи звільнення з роботи за щось некоректно ляпнуте в серцях.
Suppiluliuma написав:Так, це висловлювання було некоректним і образливим. Але зрештою кожна людина має право на свою думку. Багато хто досі вважає соціальні мережи приватним простором, забуваючи, що кожне написане слово може здобути загального розголосу. ДУмаю, достатньо буде, щоби вона вибачилась. А вимагати крові за просте висловлювання - ознака людей з тоталітарним мисленням і замашками гітлерюгенду та хунвейбінів. Доживемось, що спецзасобами будуть фіксувати сказане людиною на власній кухні, а потім вимагати її покарання чи звільнення з роботи за щось некоректно ляпнуте в серцях.
Боюсь,что извинения уже не помогут.Петь на сцене и ждать 2-3 акта,что не дай Бог майонез из зрительного зала полетит,это грустно... Карьере конец,к сожалению. По ходу наша нация взрослеет - это хорошо. Но немножко звереет - это плохо
11oleksa11 написав:odissey27Ви за весь Південь і Схід України не розписуйтесь.Я-з Маріуполя і вважаю,що її треба гнати в шию-і з опери,і з України.Щоб її поганого духу і близько тут не було.
А в Мариуполе вы каким чудом оказались? Неужто родились и родители тоже местные?