"Свобода" вимагає покарати солістку Національної опери - за

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567 ... 11>
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:12

  lawyer23 написав:
  Slon_Nosov написав:вообще то можно было б сделать определенные выводы и начать себя вести чуть культурнее!
хотя зачем, оставайтесь самими собой... :(

зы ничего личного, но помню как по мере наполнения города нашими "сельскими друзьями" начинали кнопки в лифтах плавится и спички к потолкам с побелкой прилипать в подъездах...


Дивує кількість виправдовувальних постів вчинку, за який в будь-якій іншій дійсно цивілізованій та демократичній країні, людина 100 % зазнала би не тільки привселюдного осуду, але і понесла би покарання - від адміністративного і аж до кримінального. Склад провопорушення в її ганебному діянні є. Але ж ні - є купа захисників, які апелюючи до опонентів, починають згадувати про якусь культуру, і.т.п. Мені соромно за таких прокацапських "співвітчизників" з їх "висококультурними оперними пєвіцамі", хай вам грець.


насколько разнится текст после того как пристыдили, начинают проявляться проблески интеллекта... :wink:


"Майонезом "гаспажу-оперную пєвіцу" обляпали? :lol: Нормально, хоча по-нашому добре було би виваляти ту чорнороту паскуду від її пустопорожньої макітри до п'ят в свіжому, пахнючому худоб'ячому гною" :wink:


о чем думали когда писали эти слова достойные уровня бидла? даже не верится что это писал один и то же человек... :wink:
даже если вам говорят откровенные глупости, не стоит опускаться до уровня сами понимаете кого...
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1096 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:27

Клавдий Шифер
Якщо так, то визнаю - ви праві. Що таке українська школа після перепрофілювання - чув (Азіровка там як рідна). Зрозуміло, що закриття російськомовних шкіл посилило конкеренцію для російськомовних викладачів, що і підняло їх якість.

Але все таки яка дикість чути як оперні співаки висловлюються на рівні базарних баб, не все у нас добре наіть з тою частиною суспільства, яка вважає себе інтелігенцією.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:40

А я думаю,шо Катюха тётка реально уникальная :D
Прославиться на всю страну,потерпеть полное фиаско,практически лишиться работы и всех аккаунтов в соцсетях - и это всё за один день.
Карьере реально конец...
Во истину "язык мой - враг мой".
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:43

Солистка Национальной оперы Екатерина Абдуллина заявила, что не писала в "Фейсбуке" пост об украиноязычных школах и не оскорбляла учеников. Об этом сообщает "Комсомольская правда в Украине".
Певица сказала, что ее аккаунт взломали

http://mignews.com.ua/ru/articles/144843.html
Вообще фейковых аккаунтов пруд пруди.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:54

  Starikan написав:
Солистка Национальной оперы Екатерина Абдуллина заявила, что не писала в "Фейсбуке" пост об украиноязычных школах и не оскорбляла учеников. Об этом сообщает "Комсомольская правда в Украине".
Певица сказала, что ее аккаунт взломали

http://mignews.com.ua/ru/articles/144843.html
Вообще фейковых аккаунтов пруд пруди.

Starikan,думаю что это откровенная подлива.А что ей ещё в ответ говорить после такого резонанса?
А если это вдруг фейк,то это грустно...
Та и наши уже 6 страниц исписали.И шо?Всё зря??? :mrgreen:
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 22:54

odissey27Ви за весь Південь і Схід України не розписуйтесь.Я-з Маріуполя і вважаю,що її треба гнати в шию-і з опери,і з України.Щоб її поганого духу і близько тут не було.
11oleksa11
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 23:15

Так, це висловлювання було некоректним і образливим. Але зрештою кожна людина має право на свою думку. Багато хто досі вважає соціальні мережи приватним простором, забуваючи, що кожне написане слово може здобути загального розголосу.
ДУмаю, достатньо буде, щоби вона вибачилась. А вимагати крові за просте висловлювання - ознака людей з тоталітарним мисленням і замашками гітлерюгенду та хунвейбінів. Доживемось, що спецзасобами будуть фіксувати сказане людиною на власній кухні, а потім вимагати її покарання чи звільнення з роботи за щось некоректно ляпнуте в серцях.
Suppiluliuma
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 23:26

  Suppiluliuma написав:Так, це висловлювання було некоректним і образливим. Але зрештою кожна людина має право на свою думку. Багато хто досі вважає соціальні мережи приватним простором, забуваючи, що кожне написане слово може здобути загального розголосу.
ДУмаю, достатньо буде, щоби вона вибачилась. А вимагати крові за просте висловлювання - ознака людей з тоталітарним мисленням і замашками гітлерюгенду та хунвейбінів. Доживемось, що спецзасобами будуть фіксувати сказане людиною на власній кухні, а потім вимагати її покарання чи звільнення з роботи за щось некоректно ляпнуте в серцях.

Боюсь,что извинения уже не помогут.Петь на сцене и ждать 2-3 акта,что не дай Бог майонез из зрительного зала полетит,это грустно...
Карьере конец,к сожалению.
По ходу наша нация взрослеет - это хорошо.
Но немножко звереет - это плохо :D
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 23:36

alex-odessa
Петь можно и в Москве и в Берлине...
Если хочется петь здесь, тогда взять отпуск, лучше декретный )))
Ну а потом можно и петь.
Kirjan
 
Повідомлень: 804
З нами з: 11.09.10
Подякував: 85 раз.
Подякували: 106 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 вер, 2013 00:21

  11oleksa11 написав:odissey27Ви за весь Південь і Схід України не розписуйтесь.Я-з Маріуполя і вважаю,що її треба гнати в шию-і з опери,і з України.Щоб її поганого духу і близько тут не було.

А в Мариуполе вы каким чудом оказались? Неужто родились и родители тоже местные?
Ol_Alex
 
 
 
  #<1 ... 34567 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1972
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 19212
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 січ, 2026 12:42
salvydas
7 10846
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама