У Києві засудили касира банку за привласнення 1 млн гривень

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 14:12

У Києві засудили касира банку за привласнення 1 млн гривень

Пропонуємо до обговорення:
У Києві засудили касира банку за привласнення 1 млн гривень з депозитів клієнтів

Дивися повний текст У Києві засудили касира банку за привласнення 1 млн гривень з депозитів клієнтів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 14:12

Итак, что мы имеем. Банковский кассир вынесла 1 000 000 грн. клиентов. Попросту, украла, подделав документы.

Вкладчики, скорее всего, свои деньги не получат никогда.
При этом банк не при делах, возвращать вкладчикам украденный миллион не собирается (если кто-то думает, что у бывшей кассирши есть имущества на 1 000 000 грн., то я хочу посмотреть на этого человека).

Несите деньги в сберегательные кассы!
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 16:06

Jori. Клієнти отримають свої кошти. Те, що вкрала співробітниця - це вона вкрала в банку. Бо у банка немає документів з підписами клієнтів про отримання грошей - отже, гроші банк їм де-юре не видавав. Якщо банк неспроможний відшкодувати за свої кошти - то є ще фонд гарантування вкладів.
intrudermail
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 18:55

  intrudermail написав:Jori. Клієнти отримають свої кошти. Те, що вкрала співробітниця - це вона вкрала в банку. Бо у банка немає документів з підписами клієнтів про отримання грошей - отже, гроші банк їм де-юре не видавав. Якщо банк неспроможний відшкодувати за свої кошти - то є ще фонд гарантування вкладів.

Согласен.А почему не указан банк,коль пишут об этом?
Серж777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 579
З нами з: 12.08.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 74 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 10:25

не сходится

справки об остатках на счетах в банках выдают не кассиры, а менеджеры. Да и проводки в системе по депо явно не кассиры делают.
cuteman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2955
З нами з: 03.10.08
Подякував: 334 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 321
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
1 448
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
1 588
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама