Вкрадені мільярди: розробник ПЗ для держреєстрів запевняє, щ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:19

  Inman написав:Тут просто відтискають бізнес. Впарили людям пургу про "вредоносный код" та "хакерські атаки на роутер". В той момент украли саме ПЗ. А скоро своя якась контора, переробить, покопаэться же існуючих ПЗ. І під егідою "ПЗ має належати державі", відмитють так 10 мрд зелених. От тоді де дерибан буде.


да, я би теж сумував, якби в мене таку кормушку відтискали :mrgreen: програмнне забезпечення для роботи із текстовими базами даних (де один запис максимум 10-15 рядків) не може коштувати мільйони. це примітивний примітив.

розробити нову программу для роботи з уже існуючими базами - не дуже складна справа. і для цього вихідний код існуючого ПЗ не дуже то і потрібен. "арт-мастер" давай до свіданія :) сподіваюсь, когось ще посадять за таке багаторічне грабування бюджету в стилі васі грицака.

якщо в арт-майстері такі талановиті та незамінні программісти, може підскажете, які вони ще проекти змогли реалізувати, крім держреєстрів? чи може в них є комерційні проекти, не повязані із розпилом бюджету? :) судячи по сайту, все що вони вміють - це пиляти бюджет на держреєстрах і ЕЦП, та продавати продукти касперського та 1С :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:26

roman tr.

Все вірно, "арт-мастер" давай до свіданія, "Богданов Софт" (чи якось так) привіт.

UPD:
Ну соь тут вони ще розказують про свої інші продукти http://www.youtube.com/watch?v=UAz4g-EnJuA
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:29

  Inman написав:roman tr.

Все вірно, "арт-мастер" давай до свіданія, "Богданов Софт" (чи якось так) привіт.


будемо бачити. але арт-мастер це ніяк не відбілює :)
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:30

  Inman написав:UPD:
Ну соь тут вони ще розказують про свої інші продукти http://www.youtube.com/watch?v=UAz4g-EnJuA


слухати годину ображених крадії бюджетних коштів в мене немає бажання. давайте ссилки на конкретні реалізовані проекти.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:38

roman tr.

ну як що вам таки дуже треба знати, то візьміть та й послухайте.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:45

  Inman написав:
  roman tr. написав:бачив я ці оболонки. примітив, тисяч двісті гривень буде їх зробити з нуля. і програмісти будуть на сьомому небі від щастя за таку оплату.

такая же фигня и с сайтами госорганов. делают обычный сайт, который стоит максимум 5куе. регистрируют авторские права на фирму тещи,а потом годами стригут бюджет на миллионы.


Схоже бачив тільки на картинці. А просайти, цілком з тобою згоден.

Тут просто відтискають бізнес.

Организованная преступность, включая казнокрадство - это бизнес. Не легальный, но бизнес. И то что одни бандиты отжимают бизнес у других бандитов, не делает этих "других" честными и законопослушными. Если этот передел сфер влияния затрагивает вас лично, ну что ж, не повезло. А если не затрагивает, то не понятна ваша озабоченность судьбой АРТ-Мастер.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:56

usrfrm Да с...ть на арт-мастер, пусть других ставят, главное чтобы ПО было как минимум не хуже. Кумарят комменты типа: "на коленке" за 200 тыс. грн. напишу подобное ПО. Ну и методы Лукаш (и всей ПР последние 3 года) пугают.
velik
 
Повідомлень: 104
З нами з: 16.08.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 13:01

  velik написав:usrfrm Да с...ть на арт-мастер, пусть других ставят, главное чтобы ПО было как минимум не хуже. Кумарят комменты типа: "на коленке" за 200 тыс. грн. напишу подобное ПО. Ну и методы Лукаш (и всей ПР последние 3 года) пугают.


200 тыс грн это примерно 400 человеко-часов неплохого программера. хватит для создания среды обработки обработки десятка параметров в примитивной базе :) если не прав - пусть спецы меня поправят. смешно, когда два десятка примитивных баз, сделанных с одного шаблона, выдают за меганаукоемкий многомиллионный труд :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 13:23

Re: Вкрадені мільярди: розробник ПЗ для держреєстрів запевня

  roman tr. написав:200 тыс грн это примерно 400 человеко-часов неплохого программера. хватит для создания среды обработки обработки десятка параметров в примитивной базе если не прав - пусть спецы меня поправят. смешно, когда два десятка примитивных баз, сделанных с одного шаблона, выдают за меганаукоемкий многомиллионный труд


А может они эту систему программили на Brainfuck,COW или Piet !? Может парни не ищут легкий путей ? :)

Хотя хоть убей не пойму откуда такие цифири рисуют...Не могу сказать что это делается на колене за еду и пару месяцев времени, но что то мне подсказывает что цена, стоимость саппорта - "слегка" завышена :)
DrB
 
Повідомлень: 2676
З нами з: 08.01.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 13:31

Не вщухла пам'ять ще про Тендерну Палату, а тут знову високотехнологічне наукове творіння ...
vladimir_id
Аватар користувача
 
Повідомлень: 349
З нами з: 27.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 328
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 668
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1661
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама