У дочки Тимошенко конфіскували приміщення вареничної у Дніпр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 15:52

У дочки Тимошенко конфіскували приміщення вареничної у Дніпр

Пропонуємо до обговорення:
У дочки Тимошенко конфіскували приміщення вареничної в Дніпропетровську

Дивися повний текст У дочки Тимошенко конфіскували приміщення вареничної у Дніпропетровську.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 15:52

Та ладно... Фигура без вареников лучше будет
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 15:59

Зачем ей вареничная-пончичная? Надо бы серьезным бизнесом заниматься, газом да нефтью торговать. А отнимать кусок хлеба у днепропетровских барыжек-коммерсантов - как-то несерьезно))))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23387
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1859 раз.
Подякували: 2609 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:01

Не стало мамки...дитятя плачет... :cry:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 28852
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2246 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:18

Ну ничего, терь в передачки мамке не вареники - а колбасу и котлеты будет отправлять )
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:30

Предлагаете мадаме перепрофилироваться на продажу мясопродуктов?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23387
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1859 раз.
Подякували: 2609 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:51

интересно - вкусные были там вареники? может кто из Днепра - пробовал? ;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:54

Frant Ни в коем случае. Предлагаю мадаме инвестировать в отечественного производителя и покупать побольше отечественных товаров.
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 17:06

  spas написав:интересно - вкусные были там вареники? может кто из Днепра - пробовал? ;)
ну я из днепра,а шо такое... 8)
правда по городу не шастаю...даже не знаю где она....
адрес в студию,плиз...
в следующий выход в люди поеду посмотрю шо тама...
а вареников не ем...мучное желудок не уважает :( ....
а если они с мясом,то тем более ...мука плюс мясо :evil: нарушает раздельное питание...

а юля если выйдет ...и если ...пост займет...(это врядли, но кто зна :wink: )
то...будет тоже забирать у jныка,и у тех кто с ним ...разные помещения 8)
elson0000
Аватар користувача
 
Повідомлень: 502
З нами з: 23.08.12
Подякував: 62 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 18:27

Что ж вы все такие злые?
Так скоро Женечка будет вынуждена секретуткой пойти работать, к Турчинову, например.
А это у нее стрессы вызовет, недомогания разные. Что ж вам ее совсем не жалко?
Alexey_M
 
Повідомлень: 440
З нами з: 09.09.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
8 1959
Переглянути останнє повідомлення
Сер 30 сер, 2023 10:07
testertest1974
1 537
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2020 21:54
mvi
10 4212
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2020 09:36
Конрад Карлович
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама