Всі на плавання: Кабмін планує побудувати 50 басейнів до 201

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:10

Всі на плавання: Кабмін планує побудувати 50 басейнів до 201

Пропонуємо до обговорення:
Всі на плавання: Кабмін планує побудувати 50 басейнів до 2017 року

Дивися повний текст Всі на плавання: Кабмін планує побудувати 50 басейнів до 2017 року.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101011
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:10

Вряд ли. Азаров и Ко - это вам не Лукашенко....На народ им наплевать...
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:10

Ну, что ж, к аэропортам, стадионам,
вышкам бойко и хундаям колесникова
еще и бассейны добавятся...
интересно - а воду туда будут подавать? :roll:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:35

Построят за бюджетные, затем сприватизируют как обычно.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 01:09

Согласна с комментариями выше, однако требуется уточнить, на чьей территории будут построены те 50 бассейнов. Со спортплощадками более менее ясно, а вот с бассейнами... То ли они будут платными, то ли заходи без медсправки с грязными ногами и в пьяном виде, сам или с "эскортом" - барахтайся, будут ли инструкторы-спасатели-уборщицы, кто вообще эти бассейны будет содержать? Как Арену Львов нынче. Ответ напрашивается один: 50 бассейнов будут построены по утверждённой КМУ программе и профинансированной им же в 50 поместьях персон, причисленных к т.наз."элите". И зачем возиться с приватизацией, это вчерашний день. Сегодня при молчаливом народе, занятом мелким торгашеством и тупым поеданием инфы из зомбоящика, уже не нужно корячиться и что-то скрывать, боясь возмездия.
tihusha
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 07:10

А Сталин таки был молодец.....
amator
 
Заблокований
Повідомлень: 934
З нами з: 24.08.10
Подякував: 90 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1056
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 18:49
14101962s
1 624
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 16:15
Ірина_
3 9274
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 гру, 2025 12:24
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама