НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки ще

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 11:08

НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки ще

Пропонуємо до обговорення:
НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки ще на півроку

Дивися повний текст НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки ще на півроку.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 11:08

Видимо, пакращення не видбулося. Значит доильный аппарат от бизнеса пока отключать нельзя.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 11:33

Ну, теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Все будет как по маслу: вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замерзнут трубы...
andriy_skku
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:10

НБУ в праві робити те, що благочинно впливає на національну економіку. Не знаю, чи мало вирішальний вплив зобов'язання продавати валютну виручку, чи щось інше, але валютний курс в Україні довгий час залишається стабільним. І я вважаю це заслугою Нацбанку.
Rubinov
 
Повідомлень: 42
З нами з: 11.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:15

Re: НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки

У меня вообще была версия, что введут 100% продажу, как уже бывало. А так, всего лишь продлили 50%.
Крапивин
 
Повідомлень: 101
З нами з: 19.06.13
Подякував: 7 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:02

Какая разница, все равно предприниматели продают большую часть своих валютных доходов. Разница только в том, что теперь это обязательно делать в определенные сроки, а не когда кому захочется.
tarabikovborys
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:35

Благодаря этому введению нынешняя осень прошла без особых колебаний и волнений народа. А то вечно каждую осень, шо дурные, бегаем скупаем валюту, потому что дефицит.
beketvadym
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 17:31

Еще летом 2012 г. Нацбанк предложил парламенту закрепить на законодательном уровне право регулятора временно вводить

ИМХО данное слово неуместно в данном контексте. Есть хорошая пословица - "ничего не может быть столь постоянным как временное". Может есть в законе норма, в которой говорится что нельзя продлевать действие более N раз?
Vis
 
Повідомлень: 617
З нами з: 30.09.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 17:35

beketvadym "шо дурные, бегаем скупаем валюту, потому что дефицит." А в эту осень посчитал себя "умняком" и бегал как то особо скупая валюту? Она ж и в этом году- дефицит..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 21:27

Re: НБУ хоче продовжити обов'язковий продаж валютної виручки

"Национальный банк намерен вторично воспользоваться правом продления обязательной продажи 50 % валютных поступлений"
ВТОРИЧНО - за последние 20 лет? Али какой-то другой срок?
А хто ему такое право давал?
Дилетант
Аватар користувача
 
Повідомлень: 729
З нами з: 18.01.08
Подякував: 51 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1101
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 18:49
14101962s
4 1871
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 11:39
hxbbgaf
5 1426
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 10:18
galex_184
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама