Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть бі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 10>
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:13

Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть бі

Пропонуємо до обговорення:
"Якби учасників Євромайдана хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан", - заявив він

Дивися повний текст Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть біднішими.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101033
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:13

"Дестабилизация политической ситуации в стране повлияет на экономические показатели, в том числе и на валютный курс"

Уже назначил виновных в своей бездарности?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19470
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:16

Ты про свою ж*** беспокойся! Кровосись!
airlion
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:16

Азіров, йди геть, зрадник!!!
L I O N
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:18

"Якби учасників Євромайдана хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан"

Дед либо в наглую "включает дурака", либо маразм окончательный.
Alex12345
 
Повідомлень: 171
З нами з: 16.11.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:19

Азиров, ты и так отпустишь гривну с Нового года, не трынди, что это результат Евромайдана! Это результат Вашей тупой экономической политики, потому что вы тупые и воспитывались на учебниках СССР. Воры сраные! Сын яныка за год увеличил свое состояние до пол лярда долларов, это как? Что за чудеса? почему страна так не развивается?
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:20

Гривня вже давно впала. ЇЇ тримають не "кисневій подушці", просравши всі золотовалютні запаси. Курс гривні на базарі. Азаров не сміши людей.
o_s_51
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:24

Так вот зачем человекам на Майдане головы понабивали - чтоб под этот шумок списать девал.
Ну, в принципе, всё в стиле ПР. Я не удивлен.
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:25

Азаров, твоих экспертов как Охрименко мы уже знаем!!! Поэтому и страну довели до ручки, а теперь все валят на майдан!
MByte
 
Повідомлень: 829
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 гру, 2013 11:26

Опять нашёл крайних :D Попередники,оппозиция ,Россия, Евросоюз, теперь Евромайдан :D
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 559
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1529
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1413
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама