Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 12:37

Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший

Пропонуємо до обговорення:
Сучасний росіянин значно відрізняється від того, який жив в СРСР 1980-х років, причому не в кращу сторону

Дивися повний текст Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший і нахабніший, ніж до перебудови.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 12:37

Це цікаво!!! Для супердержави були потрібні більш добрі громадяни. А зараз виходить РФ щось на зразок гопніка в світовому маштабі...
w1961
Аватар користувача
 
Повідомлень: 177
З нами з: 27.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 12:41

  w1961 написав:Це цікаво!!! Для супердержави були потрібні більш добрі громадяни. А зараз виходить РФ щось на зразок гопніка в світовому маштабі...

Треба всіх "тітушок", ПРастів та даунбасівців відправити в росію для "пакращення" їх статистики і для реального покращення життя українців. По поведінці представників влади можна здогадатися, що практично всі вони звідти і було б реально круто їх відпривити на "историческую родину".
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:14

Интересно бы провести подобное исследование в самостийной. Думаю, и у нас результаты были бы примерно такие же.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23386
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1854 раз.
Подякували: 2608 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:40

О, как сразу украинофобы всполошились и закудахтали, ниразу непаливно пытаясь перевести стрелки )))
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:46

  rokannon написав:О, как сразу украинофобы всполошились и закудахтали, ниразу непаливно пытаясь перевести стрелки )))

"Многие люди вольготно чувствуют себя на чужбине, лишь презирая коренных жителей" (Джордж Оруэлл)
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 14:23

Re: Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивні

  19024 написав:не переживай малыш,все девять областей новороссии туда и отправятся

Так,росіяни та азіати з імперії вас зустрінуть з відкритими обіймами, і навіть замість прізьвиська "хохол" якесь нове вам придумають, думаю щось типу - "недохохол". )
Востаннє редагувалось Mylord в Чет 12 гру, 2013 14:26, всього редагувалось 2 разів.
Mylord
Аватар користувача
 
Повідомлень: 277
З нами з: 12.07.12
Подякував: 33 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 15:45

  Stanislav написав:В Украине статистика такой не будет.Отличия в поведении украинцев и русских ярко выражено за рубежом. Если слышишь громкий разговор или крики детей и одергивающих их мамаш с 100% уверенностью можно сказать , что это россияне. О курении подростков и мате вообще отдельная тема.

на 100% правы. хамы, бескультурные, невоспитанные, которые не знают языков, и думают что им должен весь мир, ведь они приехали в "олл" в египет )))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 16:00

spas

Был свидетелм картины в Dubai Mall - там где аквариум (кто не в курсе - огромный, с прозрачной трубой-корридором изнутри). С одной стороны - продают билеты и вход в трубу.
С обратной стороны - просто выход, огороженный барьерами с канатиком (там везде так).
Наивные...

Идёт туловище в шортах, лет 35 - с красным рылом, точнее ползёт, с торбой на пузе, глаза как у речного налима после "вчерашнего" - поозиравшись - прыгает через барьер, но тут ещё одно "удивление" - идёт точно такого же вида пацан, лет 10-11, разве что не после бодуна - и "папа" кричит ему типа : "-шо ты при_дурок стоишь, видишь тут шара, а лохи по билетам идут!". Пацан прыгает через барьер, и "семейство" городо удаляется в трубу аквариума, не заплатив ни копейки.

Воспитательный момент "как правильно жить" происходил на чистом русском, и явно московском диалекте (не самые малоимущие).

"Избранные", великая страна - Россия.
Ладно, по мнению России - ей все "должны" кругом бегом - и поэтому восстанавливая "справедливость" - не комильфо, "не по понятиям" платить там где им и так должны типа. "Русская версия" справедливости. :P

Но что вам должны арабы? Построившие на свои деньги в пустыне оазис?? :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 16:56

kstati xorowee nabludenie, STANISLAV, polnostju prisoedinijajus. Zamecanie ne moe a inostrantsev s kotorimi ocen blizko obwalsia.da, russkie vedut sebia ploxo, vizivajuwe, grubo. Eto navernoe ot gordosti velikorosv i ix osoboi roili v istorii. no eta tema uze ne aktualna. Ukraintsev uvazajut bolwe i ja eto utverzdaju.
Eddy
 
Повідомлень: 744
З нами з: 12.10.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1468
Переглянути останнє повідомлення
Чет 15 січ, 2026 11:33
renton75_28
8 2123
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 вер, 2025 14:31
АндрейМ
1 1203
Переглянути останнє повідомлення
Нед 07 вер, 2025 12:16
papchik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама