Сучасний росіянин значно відрізняється від того, який жив в СРСР 1980-х років, причому не в кращу сторону
Дивися повний текст Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший і нахабніший, ніж до перебудови.
|
|
Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивнішийПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший і нахабніший, ніж до перебудови. Треба всіх "тітушок", ПРастів та даунбасівців відправити в росію для "пакращення" їх статистики і для реального покращення життя українців. По поведінці представників влади можна здогадатися, що практично всі вони звідти і було б реально круто їх відпривити на "историческую родину".
Re: Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніТак,росіяни та азіати з імперії вас зустрінуть з відкритими обіймами, і навіть замість прізьвиська "хохол" якесь нове вам придумають, думаю щось типу - "недохохол". ) Востаннє редагувалось Mylord в Чет 12 гру, 2013 14:26, всього редагувалось 2 разів.
spas
Был свидетелм картины в Dubai Mall - там где аквариум (кто не в курсе - огромный, с прозрачной трубой-корридором изнутри). С одной стороны - продают билеты и вход в трубу. С обратной стороны - просто выход, огороженный барьерами с канатиком (там везде так). Наивные... Идёт туловище в шортах, лет 35 - с красным рылом, точнее ползёт, с торбой на пузе, глаза как у речного налима после "вчерашнего" - поозиравшись - прыгает через барьер, но тут ещё одно "удивление" - идёт точно такого же вида пацан, лет 10-11, разве что не после бодуна - и "папа" кричит ему типа : "-шо ты при_дурок стоишь, видишь тут шара, а лохи по билетам идут!". Пацан прыгает через барьер, и "семейство" городо удаляется в трубу аквариума, не заплатив ни копейки. Воспитательный момент "как правильно жить" происходил на чистом русском, и явно московском диалекте (не самые малоимущие). "Избранные", великая страна - Россия. Ладно, по мнению России - ей все "должны" кругом бегом - и поэтому восстанавливая "справедливость" - не комильфо, "не по понятиям" платить там где им и так должны типа. "Русская версия" справедливости. Но что вам должны арабы? Построившие на свои деньги в пустыне оазис?? kstati xorowee nabludenie, STANISLAV, polnostju prisoedinijajus. Zamecanie ne moe a inostrantsev s kotorimi ocen blizko obwalsia.da, russkie vedut sebia ploxo, vizivajuwe, grubo. Eto navernoe ot gordosti velikorosv i ix osoboi roili v istorii. no eta tema uze ne aktualna. Ukraintsev uvazajut bolwe i ja eto utverzdaju.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||