|
Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 12 гру, 2013 12:37
Пропонуємо до обговорення: Сучасний росіянин значно відрізняється від того, який жив в СРСР 1980-х років, причому не в кращу сторону
Дивися повний текст Психологічний портрет росіянина - він у 3 рази агресивніший і нахабніший, ніж до перебудови.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 12:37
Це цікаво!!! Для супердержави були потрібні більш добрі громадяни. А зараз виходить РФ щось на зразок гопніка в світовому маштабі...
-
w1961
-
-
- Повідомлень: 177
- З нами з: 27.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 12:41
w1961 написав:Це цікаво!!! Для супердержави були потрібні більш добрі громадяни. А зараз виходить РФ щось на зразок гопніка в світовому маштабі...
Треба всіх "тітушок", ПРастів та даунбасівців відправити в росію для "пакращення" їх статистики і для реального покращення життя українців. По поведінці представників влади можна здогадатися, що практично всі вони звідти і було б реально круто їх відпривити на "историческую родину".
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:14
Интересно бы провести подобное исследование в самостийной. Думаю, и у нас результаты были бы примерно такие же.
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:40
О, как сразу украинофобы всполошились и закудахтали, ниразу непаливно пытаясь перевести стрелки )))
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:46
rokannon написав:О, как сразу украинофобы всполошились и закудахтали, ниразу непаливно пытаясь перевести стрелки )))
"Многие люди вольготно чувствуют себя на чужбине, лишь презирая коренных жителей" (Джордж Оруэлл)
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:23
19024 написав:не переживай малыш,все девять областей новороссии туда и отправятся
Так,росіяни та азіати з імперії вас зустрінуть з відкритими обіймами, і навіть замість прізьвиська "хохол" якесь нове вам придумають, думаю щось типу - "недохохол". )
Востаннє редагувалось Mylord в Чет 12 гру, 2013 14:26, всього редагувалось 2 разів.
-
Mylord
-
-
- Повідомлень: 277
- З нами з: 12.07.12
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 83 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 15:45
Stanislav написав:В Украине статистика такой не будет.Отличия в поведении украинцев и русских ярко выражено за рубежом. Если слышишь громкий разговор или крики детей и одергивающих их мамаш с 100% уверенностью можно сказать , что это россияне. О курении подростков и мате вообще отдельная тема.
на 100% правы. хамы, бескультурные, невоспитанные, которые не знают языков, и думают что им должен весь мир, ведь они приехали в "олл" в египет )))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 16:00
spas Был свидетелм картины в Dubai Mall - там где аквариум (кто не в курсе - огромный, с прозрачной трубой-корридором изнутри). С одной стороны - продают билеты и вход в трубу. С обратной стороны - просто выход, огороженный барьерами с канатиком (там везде так). Наивные... Идёт туловище в шортах, лет 35 - с красным рылом, точнее ползёт, с торбой на пузе, глаза как у речного налима после "вчерашнего" - поозиравшись - прыгает через барьер, но тут ещё одно "удивление" - идёт точно такого же вида пацан, лет 10-11, разве что не после бодуна - и "папа" кричит ему типа : "-шо ты при_дурок стоишь, видишь тут шара, а лохи по билетам идут!". Пацан прыгает через барьер, и "семейство" городо удаляется в трубу аквариума, не заплатив ни копейки. Воспитательный момент "как правильно жить" происходил на чистом русском, и явно московском диалекте (не самые малоимущие). "Избранные", великая страна - Россия. Ладно, по мнению России - ей все "должны" кругом бегом - и поэтому восстанавливая "справедливость" - не комильфо, "не по понятиям" платить там где им и так должны типа. "Русская версия" справедливости. Но что вам должны арабы? Построившие на свои деньги в пустыне оазис?? 
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 16:56
kstati xorowee nabludenie, STANISLAV, polnostju prisoedinijajus. Zamecanie ne moe a inostrantsev s kotorimi ocen blizko obwalsia.da, russkie vedut sebia ploxo, vizivajuwe, grubo. Eto navernoe ot gordosti velikorosv i ix osoboi roili v istorii. no eta tema uze ne aktualna. Ukraintsev uvazajut bolwe i ja eto utverzdaju.
-
Eddy
-
-
- Повідомлень: 744
- З нами з: 12.10.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1497 |
|
|
|
8 |
2147 |
|
|
|
1 |
1215 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|