Азаров дав пораду жителям Івано-Франківщини: беріть приклад

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 17:48

Азаров дав пораду жителям Івано-Франківщини: беріть приклад

Пропонуємо до обговорення:
Азаров подякував керівникам тих підприємств, співробітники яких не їздили в Київ на Євромайдан

Дивися повний текст Азаров дав пораду жителям Івано-Франківщини: беріть приклад з харків'ян і працюйте, а не мітингуйте.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 17:48

Азарыч, сначала зарплата, потом возобновление работы
когда у нас начнут не выходить на смену после первой же задержки ЗП, тогда и порядок будет в сфере выплат
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 18:13

Да рабам не положенно выражать свое мнение!
только ПРавельные граждане имею ПРаво на свою точку зрения
Droft
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 18:19

  Tamagoch написав:Азарыч, сначала зарплата, потом возобновление работы
когда у нас начнут не выходить на смену после первой же задержки ЗП, тогда и порядок будет в сфере выплат
У нас предприятия в основном частные. Невыход на работу = увольнение. И никакой азарыч и даже мать Тереза не помогут.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 18:25

Re: Азаров дав пораду жителям Івано-Франківщини: беріть прик

А чего не предложил брать пример с Чивакуни? В "Артеке" он детям предлагал брать пример строго с голубого лидера и его "биографии"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 19:27

Да работаю я, работаю и на рабочем месте очень часто Азарова и К вспоминаю! Скоро от икотки лечиться начнете
Купец
 
Повідомлень: 32
З нами з: 22.04.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 20:26

Кернес - ум, честь и совесть ПР!
kuznetsov1001
Аватар користувача
 
Повідомлень: 243
З нами з: 08.12.12
Подякував: 10 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 20:43

  Купец написав:Да работаю я, работаю и на рабочем месте очень часто Азарова и К вспоминаю! Скоро от икотки лечиться начнете


Да,товарищ А...- Где аванс ? А где зарплата? Опять задержка? Где те предурки ,которые голосуют??
Flicker
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1897
З нами з: 22.04.07
Подякував: 25 раз.
Подякували: 317 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1705
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 12:49
CounterUrbanizer
2 1857
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 бер, 2024 23:09
Andrey2512
3 1072
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 жов, 2023 11:39
testertest1974
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама