Більшу частину 2013 року економіка України переживала глибок

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 15:33

Більшу частину 2013 року економіка України переживала глибок

Пропонуємо до обговорення:
Більшу частину 2013 року економіка України переживала глибокий спад - експерт

Дивися повний текст Більшу частину 2013 року економіка України переживала глибокий спад - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 15:33

ШО ТЫ НАМ ТУТ ЛЕПЕЧЕШЬ ???
ПАН ГАСПИДАР АЗИРАВ ВЕСЬ ГОД ГУНДОСИЛ ШО ВСЕ РАСТЕТ И ЦВЕТЕТ, КАК ПРИ ТРИПЕРЕ
rouzmanm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 16:14

Всё - неправда! Скажи, ПРавильный эксперт Охриненко...
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 16:18

Экономика вышла из кризиса (С)

Во отжигает.
farm
 
Повідомлень: 540
З нами з: 03.01.10
Подякував: 35 раз.
Подякували: 80 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 16:20

Вот эти "эксперты " живут, как я понимаю, в другом измерении.
"Население прибавляет в доходах"-где это население??? Хотя понятно, что если где_то прибавляется, то где_то должно убавляться.
А вообще это все брехня- лучший индикатор роста доходов это спрос на second hand!!!!!!!!!
savelichka
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 17:34

"Большую часть 2013 года экономика Украины переживала глубокий спад - сказал эксперт.Но к 31-му декабря вдруг возник её невиданный рост.Кто-то может связать это с тремя ярдами российской зелени,но мы то знаем,что это неправда.Просто это совпадение."
:D
Спасибо вам славяне-братья
но мы могли бы и без вас.
Деньгам приделать быстро ноги
просил недавно ананас.

"Криза минет папизже" /Н.Азаров/
А запятую путь каждый сам поставит где хочет :D
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 18:47

При нулевом уровне инфляции население действительно прибавляет в доходах, кто бы что не говорил (причем почему-то даже неработающее население, что странно). И практически идентичные прошлогодним показатели экономики подтверждают, что как минимум хуже не стало, на что крайне надеялись некоторые политики. Но это уже их проблемы.
Rasputov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 51
З нами з: 30.10.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 19:05

Ріст економіки був помітний ще в другому півріччі 2013 року. В статті переплутали усе. Одні цитати наклали на інші, от і опублікували бозна-що.
gudini_ni
 
Повідомлень: 26
З нами з: 28.11.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 19:08

  gudini_ni написав:Ріст економіки був помітний ще в другому півріччі 2013 року. В статті переплутали усе. Одні цитати наклали на інші, от і опублікували бозна-що.

А ну ка циферки про "рост" дай пожалуйста!
Это ты тут "наклав" "бозна-що".
komp
1
 
Повідомлень: 8239
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2458 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
 
1
1
1
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2014 19:19

Re: Більшу частину 2013 року економіка України переживала гл

  Rasputov написав:При нулевом уровне инфляции население действительно прибавляет в доходах, кто бы что не говорил (причем почему-то даже неработающее население, что странно). И практически идентичные прошлогодним показатели экономики подтверждают, что как минимум хуже не стало, на что крайне надеялись некоторые политики. Но это уже их проблемы.


Александр, а как-же при падении ВВП и нулевой инфляции растут доходы у безработных? Может правительство открыло какое-то гениальное направление в экономике? Где же номинация Азарова на Нобелевскую премию по экономике?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10707
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1540 раз.
Подякували: 1961 раз.
 
Профіль
 
2
2
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 577
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 951
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 1002
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама