|
Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позба |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:11
Пропонуємо до обговорення: ВАСУ відмовив Віталію Кличку у відповідному позові до Верховної Ради і президента Віктора Януковича
Дивися повний текст Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позбавляє його права балотуватися в президенти.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:11
Виталий, и тебя вылечат, с бандой надо все решать мирным и демократическим способом в рамках закона :D
-
civ
-
-
- Повідомлень: 1589
- З нами з: 29.02.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 145 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:14
Вызывает сомнение поспешность такого решения. Как правило "пацанами" отработана практика - вынесения подобного решения за день до начала "президенской компании" - И усё в шикАладе.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:21
А может,оно и к лучшему... Найдут какого-нибудь Василия-единого кандидата, который победит в 1-м туре ( ибо трудно проиграть догнивающему овощу)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:33
Die Happy написав:Спектр кандидатов умиляет..Олэжа Фротман, Веталя Этинзон, Сеня Гур, Петя Вальцман, Цыля Капительман..Как бы Янукович в первом туре не выиграл..тому що не жЫд...
Я ж і кажу: Василя Синєпупа треба! Только бы спонсоры были не из голубятни. "Только бы дожить до светлых дней,только бы дожить..."(с)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:43
«Закон есть закон»
-
volahub
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 11.10.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:51
volahub написав:«Закон есть закон»
Панове, а підскажіть будь ласка, на цей "Закон" має поширення "Закону, про виконання судових рішень"? Для тех, кто не в теме: Криминалом, на сегодня созданы все условия, в рамках правового поля Уркаины, для невыполнения любого судебного "Решения", или "Закона" Жаль нет желающих заставить "их" топтаться по "своим граблям"
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Пон 13 січ, 2014 14:56, всього редагувалось 1 раз.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:55
alex10 написав:А может,оно и к лучшему... Найдут какого-нибудь Василия-единого кандидата, который победит в 1-м туре ( ибо трудно проиграть догнивающему овощу)
Він то "побєдіт", але напишуть "перемогу" якраз овочу. Процентів так з 40.
-
ricardo
-
-
- Повідомлень: 872
- З нами з: 20.03.09
- Подякував: 333 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:08
Die Happy написав: alex10 написав: Я ж і кажу: Василя Синєпупа треба! Только бы спонсоры были не из голубятни. "Только бы дожить до светлых дней,только бы дожить..."(с)
голубятня-это о ком?
От слова "голубой", но не "в хорошем смысле этого слова"(с)  , а в смысле цветов политических флагов-цветов.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:12
Kudrjavuy написав: volahub написав:«Закон есть закон»
Панове, а підскажіть будь ласка, на цей "Закон" має поширення "Закону, про виконання судових рішень"? Для тех, кто не в теме: Криминалом, на сегодня созданы все условия, в рамках правового поля Уркаины, для невыполнения любого судебного "Решения", или "Закона" Жаль нет желающих заставить "их" топтаться по "своим граблям"
Сами выбрали криминал, теперь жрите.
-
volahub
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 11.10.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1749 |
|
|
|
1 |
2479 |
|
|
|
1 |
1678 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|