Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 10:40

  andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку.
Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20.
Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло".
Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100).
Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110).
Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.

Или квартира 3 воду пи** и поэтому потребляет - 10 кубов. Значит на всех соседей раскидают ещё оплатить не 10 а 40 кубов. А квартире 3 выгодно воровать и дальше.
ребе Нок
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1628
З нами з: 02.03.15
Подякував: 318 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 11:52

  ребе Нок написав:Или квартира 3 воду пи** и поэтому потребляет - 10 кубов. Значит на всех соседей раскидают ещё оплатить не 10 а 40 кубов. А квартире 3 выгодно воровать и дальше.

З боку споживача ви праві.
Але хто заплатить за вкрадену воду???
Зараз платить водоканал. Але зрозуміло що він зі своєї кишені не платить, він закладає це в тариф. Тому в кінцевому випадку за крадену воду платите все-рівно ви.....
Мені здається ця нова "схема" дуже хороша.
В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7705
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:06

  andrijk777 написав: З боку споживача ви праві. Але хто заплатить за вкрадену воду??? Зараз платить водоканал. Але зрозуміло що він зі своєї кишені не платить, він закладає це в тариф. Тому в кінцевому випадку за крадену воду платите все-рівно ви..... Мені здається ця нова "схема" дуже хороша. В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.

Так то оно так, но вот вопрос, а кто знает реальный тариф на воду, например? Никто! Уверен, что даже существующий тариф выше себестоимости на порядок, т.к. в нем заложены все эти водопотери, далее Киевводоканал "перекинет" все свои потери на потребителя, но при этом тариф - не снизит, а даже повысит - придумав какую-нибудь хрень - СМИ промоют мозги через зомобоящик и все)) Зомбаки пойдут платить и не задавать лишних вопросов - тоже самое, что из ценой на газ - платят Нафтогазу 10кратную стоимость газа и при этом даже мыслей не возникает - как так при сверхнизкой себестоимости собственного газа платим по тарифу Юпитер+++
swr
 
Повідомлень: 1138
З нами з: 22.06.10
Подякував: 4 раз.
Подякували: 250 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:09

Re: Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусіді

  andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал.


Мне даже стало любопытно, расскажите методику выявления воров ? Что может быть если вы обвинили человека, а он чист ? Данная схема вместо объединения дома может вызвать также с такой же вероятностью конфликт.
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:11

Re: Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусіді

  swr написав:Так то оно так, но вот вопрос, а кто знает реальный тариф на воду, например?


Недавний пример "Ротердам +" и Гройсман выступал и Луценко кричал что хочет разобраться и что ......... и тишина ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:18

Когда закончится этот ужас ?????????
Attero
 
Повідомлень: 504
З нами з: 04.03.16
Подякував: 105 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:28

  andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.

зацікавлені то конечно будем, но кто кого в дом пустит посмотреть на счетчик и что как потом обосновывать и делать.
ребе Нок
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1628
З нами з: 02.03.15
Подякував: 318 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:46

  ребе Нок написав:
  andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.

зацікавлені то конечно будем, но кто кого в дом пустит посмотреть на счетчик и что как потом обосновывать и делать.

Чмирити його будете :D Лапати в ліфті і ногами копати :D
Можете нічого не робити і платити за нього, що ви і робите зараз(платите, я маю на увазі).
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7705
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 12:54

  andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку.
Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20.
Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло".
Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100).
Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110).
Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.

А если, например, со всего дома только у одного человека счетчик показывает "не нули", а у всех остальных жильцов дома - нули. Тогда этот один сумлінний заполатит за весь дом?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 13:14

показання квартирних приладів обліку будуть використані лише для обчислення частки кожного житла в загальному рахунку

А якщо немає квартирного лічильника? Взагалі це якесь "назад в майбутнє"...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 503
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 906
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 16:52
nurillobekk
1 1122
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама