|
Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 24 лип, 2017 15:35
Пропонуємо до обговорення: Нові правила можуть бути введені вже з 1 жовтня 2018 року
Дивися повний текст Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 24 лип, 2017 15:35
Поки не поставив лічильники, київводоканал нє сумняшеся малював мені у квитанціях 33 куби холодної води по общєдомовому. Причому щомісяця однаково (о як будинок усе точно споживав!). Тепер за квартирними лічильниками використовую 8 кубів сумарно холодної та гарячої води. Якщо переведуть знов на загальнобудинкові — порозриваю договори й перестану платити взагалі.
-
nap_qwerty
-
-
- Повідомлень: 126
- З нами з: 05.02.15
- Подякував: 725 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 24 лип, 2017 17:56
Ще на електрику поставте загальнобудинковий лічильник і діліть на всіх,навіть якщо хтось довго не проживає в квартирі.Прийде,опа,а там оху...ний борг.Чувак піде і взірве гранату в хаті з того всього (а може піде і в шоколадного запустить,хто його зна...Так виходить що колгоспи повертаються.
-
zahidnygm
-
-
- Повідомлень: 75
- З нами з: 10.11.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 24 лип, 2017 19:39
Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку. Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20. Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло". Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100). Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110). Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 24 лип, 2017 21:54
andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку. Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20. Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло". Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100). Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110). Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.
А як я взнаю в якого із 200 сусідів магніт на лічильнику? Буду заходити до кожного з проханням перевірити лічильник, щоб на нього донести? Мій дід вже ледве пам'ятає часи, коли доносили на сусідів, навіщо тільки пам'ятники позносили - мабуть Сталіна бюсти хочете повернути? Країна Павликів Морозових блін... Навіщо Київенерго тратитись на антимагнітні пломби. Може відразу на ТЕЦ лічильник поставити, а небаланси потім на всіх споживачів розкидати?
-
cannabis_ua
-
-
- Повідомлень: 2828
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 585 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 25 лип, 2017 09:00
Ребята под...ели мальца! Или в голове тишина окончательно наступила.
-
Contortum
-
-
- Повідомлень: 1156
- З нами з: 12.12.11
- Подякував: 882 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 09:16
Як на мене то це, що описано в статті виглядає не дуже здорово, адже тут не те ,що стимул, щоб економити, навпаки марнотратно все використовувати і платити теж так само
-
Тарас85
-
-
- Повідомлень: 116
- З нами з: 09.06.15
- Подякував: 53 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 10:29
ребята, вы ж знаете кто выбрался в нардепы в вашем районе.. напишите ему чтоб не голосовал за во втором чтении.. более толково может выйти, чем только на форуме пыхнуть
-
Клаус
-
-
- Повідомлень: 1143
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 10:34
морда написав:ребята, вы ж знаете кто выбрался в нардепы в вашем районе.. напишите ему чтоб не голосовал за во втором чтении.. более толково может выйти, чем только на форуме пыхнуть
Нет, так легко не отделаетесь, чашу нужно испить до дна 
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 10:37
у меня в 9-ти этажке полподъезда квартирантов, в квартире прописано 0, а живут 3-4 квартиранта, счетчиков нет, платят по нормам - т.е. не платят за газ, воду и вывоз мусора вообще - теперь по общедомовым счетчикам жильцы прописанные вынуждены будут платить за чужих квартирантов.... а как быть с теми что получают субсидию? её дают на санитарную норму потребления установленную для 1 человека, все что превышает эту норму подлежит 100% оплате - опять за все заплатят бедные?
-
Lesia
-
-
- Повідомлень: 27
- З нами з: 30.03.11
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
505 |
|
|
|
1 |
906 |
|
|
|
1 |
1124 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|