Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 10341035103610371038 ... 18145>
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 09:34

  _Mykola_ написав:
  Василь-Рівне написав:
  fler написав:придбав для українських бійців 2 літаки-винищувачі.

Угу - отак приватна особа прийшла в АТБ чи Сільпо і купила бойові винищувачі разом з боєкоплектом, не знаю сміятися з цього повідомлення чи плакати

Слово мільярдер, Вам про щось говорить?

Учитывая, что он уже давно не миллиардер
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14318
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 09:36

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  _Mykola_ написав:Слово мільярдер, Вам про щось говорить?

Подумайте головою. Тобто любий террорист мільярдер може купити купу бойових винищувачів і атакувати любий уряд любої країни чи ядерний об'єкт любої країни? Не надто все просто? Га?
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6129
З нами з: 07.04.12
Подякував: 7109 раз.
Подякували: 3212 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 09:39

  fler написав:Українська співачка Камалія поділилася, як її чоловік, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур, разом з іншими заможними друзями, придбав для українських бійців 2 літаки-винищувачі.
https://tsn.ua/glamur/cholovik-kamaliyi ... 64715.html

Цікаво, по скільки вони скинулися :roll:


Бачив достатньо суттєвий лаг цін від 5-8 млн дол до 25 млн дол. Логічно, що залежить від багатьох факторів.
Наприклад:
Commercially-available, used MiG-29s have recently fetched between $5 million and $8 million, depending on their age and condition.
https://www.airforcemag.com/polands-new ... -aircraft/

Або:
$23.8 million – MiG-29 Fulcrum
https://militarymachine.com/most-expens ... tary-jets/
xaos_22
 
Повідомлень: 70
З нами з: 19.03.21
Подякував: 11 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 09:44

  Василь-Рівне написав:
  _Mykola_ написав:Слово мільярдер, Вам про щось говорить?

Подумайте головою. Тобто любий террорист мільярдер може купити купу бойових винищувачів і атакувати любий уряд любої країни чи ядерний об'єкт любої країни? Не надто все просто? Га?


Цих літаків є достатня кількість у приватних осіб. Наприклад, МіГ 29 був у власності покійного Paul Allen з Microsoft й його придбав астронавт Jared Isaacman.
https://eurasiantimes.com/mig-29-fighte ... ire-pilot/
xaos_22
 
Повідомлень: 70
З нами з: 19.03.21
Подякував: 11 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 10:01

  xaos_22 написав:
  fler написав:Українська співачка Камалія поділилася, як її чоловік, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур, разом з іншими заможними друзями, придбав для українських бійців 2 літаки-винищувачі.
https://tsn.ua/glamur/cholovik-kamaliyi ... 64715.html

Цікаво, по скільки вони скинулися :roll:


Бачив достатньо суттєвий лаг цін від 5-8 млн дол до 25 млн дол. Логічно, що залежить від багатьох факторів.


Я далека від думки, що вони придбали новий та новітній, але сам факт, що передали найпотрібніше для ЗСУ заслуговує на повагу. Тим часом:

У Миколаївській області воїни 72 ОМБр імені Чорних Запорожців збили черговий винищувач окупантів. Зазначається, що найдешевший такий літак коштує орієнтовно 15 млн. доларів.
https://chasdiy.org/events/voiny-72-i-o ... video.html
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6375
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1216 раз.
Подякували: 1359 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 10:28

  xaos_22 написав:
  fler написав:Українська співачка Камалія поділилася, як її чоловік, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур, разом з іншими заможними друзями, придбав для українських бійців 2 літаки-винищувачі.
https://tsn.ua/glamur/cholovik-kamaliyi ... 64715.html

Цікаво, по скільки вони скинулися :roll:


Бачив достатньо суттєвий лаг цін від 5-8 млн дол до 25 млн дол. Або:
$23.8 million – MiG-29 Fulcrum
https://militarymachine.com/most-expens ... tary-jets/

Є і дешевші б/в:
Цінник на новий літак вказаних моделей стартує від 20 мільйонів доларів. Але українські пілоти готові сідати і на використані бомбардувальники та винищувачі. Їхня вартість набагато нижча: можна торгуватися навіть за 1 мільйон доларів, максимум 5 мільйонів доларів.
«Купи мені літак»: поки що грошей для українських льотчиків зібрали на одне крило https://kp.ua/ua/economics/a649616-kupi ... odne-krilo
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 12:12

Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 5688
З нами з: 14.09.13
Подякував: 1259 раз.
Подякували: 2123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 12:19

Потік на в'їзд в Україну через західний її кордон вісім днів поспіль після 9 травня перевищує потік на виїзд, демонструючи рекордні показники від початку війни.

Джерело: Державна прикордонна служба України, "Інтерфакс-Україна"
greenozon
 
Повідомлень: 16775
З нами з: 01.06.14
Подякував: 587 раз.
Подякували: 1764 раз.
 
Профіль
 
1
3
1
7
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 12:33

  Василь-Рівне написав:
  _Mykola_ написав:Слово мільярдер, Вам про щось говорить?

Подумайте головою. Тобто любий террорист мільярдер може купити купу бойових винищувачів і атакувати любий уряд любої країни чи ядерний об'єкт любої країни? Не надто все просто? Га?

Дуже рекомендую підписатися https://www.youtube.com/c/Pravonapoplavu та послухати, як працюють ті, хто реально закуповує товари військового призначення.

А також непогано дає уявлення що і як працює з технічного та тактичного боку https://www.youtube.com/c/%D0%9C%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9
_Mykola_
 
Повідомлень: 5645
З нами з: 09.02.09
Подякував: 689 раз.
Подякували: 726 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2022 12:43

  greenozon написав:Потік на в'їзд в Україну через західний її кордон вісім днів поспіль після 9 травня перевищує потік на виїзд, демонструючи рекордні показники від початку війни.

Джерело: Державна прикордонна служба України, "Інтерфакс-Україна"

супер.
Теперь осталось найти всем возвращающимся работу.
Знаю, что многие наши беженцы крайне недовольны Польшей именно в плане работы. Раком на полях стоять по 10-12 часов за почти минималку мало кто готов (сами поляки на такое вообще не идут).
Так что из Польши многие либо разочарованно возвращаются, либо стараются двигать дальше, куда мигрируют из Речи Посполитой и сами поляки.
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
  #<1 ... 10341035103610371038 ... 18145>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 34449
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 34220
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 336377
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама