|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Пон 22 чер, 2026 09:23
Давайте розберемо цього носія стокгольмського синдрому 1 Росіяни не пустили його у МГУ , а його національність загнали за Можайськ.... В Україні євреї жили в столиці, а в Бердичеві євреїв було більше ніж інших національностей... Але погані - Українці 2 В Казахстані де це чудо природи працювало - росіяни створювали школи де не було навіть вивчення казахської мови... але при цьому це правильно бо росіяни несли відсталим казахам світоч науки і техніки ( казахи ж які працювали на будівництві заводів в росії -це нікчеми не варті уваги) бо тільки РоССіяни ..... До речі - назви мені школу в Ізраїлі де відсутнє вивчення івриту? То виходить Ізраїль захопили комсомольці ? і якогось милого навязують тобі/молдаванам/казахам/грузинам і так далі - іврит? Ти збираєшся це десь заклеймити і вже стоїш з плакатом? 3 У Другій світовій в армії совка воювали всі , в тому числі і Українці... але Сталін подарував Львів ..... Тобто воювали всі - а подарунки роздавав грузин ?
Даі продовжувати.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29275
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3064 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 09:33
shapo написав: В Украине я прожил 33 года и имея жену лемкиню из Калуша и объект в Выжнице
Чим займались в вижниці? Док?
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5574
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:04
Banderlog написав: shapo написав: В Украине я прожил 33 года и имея жену лемкиню из Калуша и объект в Выжнице
Чим займались в вижниці? Док?
Строил небольшой домик для малоизвестного олигарха на перевале Нимчич всего-навсего за 1 млн.баксов. Сосватал его на это покойный Гена Москаль у которого там было свое поместье
-
shapo
-
-
- Повідомлень: 5145
- З нами з: 29.05.18
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 888 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:08
Hotab написав:shapo СССР создавали не только евреи ,но и украинцы ,и ещё сотни народов.
Але всі матеріальні цінності побудували «республікам» росіяни))
Нет,строили как раз везде в основном местные кадры,особенно в Украине,но управленческие решения принимались в Москве куда и стекались лучшие кадры с всех республик. Я это увидел в середине когда 2 года пересиживал в УкрИНТЭИ на метро Лыбедской где виден приметный актовый зал в виде тарелки. Готовил инфу для Кабмина,Минэкономики и ВРти увидел кто там принимает решения и как
-
shapo
-
-
- Повідомлень: 5145
- З нами з: 29.05.18
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 888 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:11
budivelnik написав: shapo написав: prodigy написав:в 1970-1990 за слово "жид" могли погнати з комсомолу (і тоді автоматом з інституту) у мене в роті був один казах і один осетин, жодного слова за 5 років стосовно національності, а евреїв було багато-15% мінімум(це ж Одеса)
Ещё напишите что в СССР не было государственного антисемитизма и инвалидов пятого пункта паспорта. Про Одессу ничего сказать не могу ибо тогда не жил в Украине,но существовал негласный перечень вузов и организаций куда евреям вход был запрещен. В МИСИ где я учился в аспирантуре была очень сильная математическая школа по одной простой причине - ректор МГУ Садовничий был антисемит и евреев на мехмат элементарно не пропускали. После 1939 был сильно ограничен прием в НКВД - КГБ несмотря на выложенные тут простыне о участии евреев в создании СССР и ГУЛАГа. А филологические изыски о названии евреев в разных языках совершенно напрасны - я давно это знаю и точно не хуже отметившиеся.
Спочатку жиди створили совок....
"- Рабинович, Вы же еврей, как Вы можете читать антисемитские газеты? - Ну, я вначале читал еврейские - там все плохо, денег нет, евреев везде гнобят, и я начал читать антисемитские - так совсем другое дело - все деньги у евреев, евреи правят миром  " П.С. - да за 39 год не скажу - а в 80х никакого массового антисемизма в СССР не было от слова вообще, ну именно массового
Востаннє редагувалось katso в Пон 22 чер, 2026 10:18, всього редагувалось 1 раз.
-
katso
-
-
- Повідомлень: 1539
- З нами з: 16.05.12
- Подякував: 117 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:12
shapo написав:решения принимались в Москве
яка різниця де приймались рішення? Тим більше що в тій самій москві були прийняті рішення які перетворили совок в економічну розруху, при чому таких масштабів, що новоствореним Державам прийшлось витрачати десятки років щоб мінімізувати її наслідки.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29275
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3064 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:16
Единственно что отвечу это про школьную систему образования в Израиле о которой ты,естественно,ни хрена не знаешь но что-то пытаешься изобразить. В Израиле есть государственные еврейские и арабские школы,в вторых которых арабский или иврит преподают как иностранный наравне с английским. В есть ещё религиозные ешивы где нет обучения математики и английского,но зато серьезное обучение высокому ивриту для изучения торы,при том что в быту они говорят на идиш считая что иначе оскорбляют святой язык молитв.
-
shapo
-
-
- Повідомлень: 5145
- З нами з: 29.05.18
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 888 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 10:53
katso написав:"- Рабинович, Вы же еврей, как Вы можете читать антисемитские газеты? - Ну, я вначале читал еврейские - там все плохо, денег нет, евреев везде гнобят, и я начал читать антисемитские - так совсем другое дело - все деньги у евреев, евреи правят миром  "
трампозрада
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 43122
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1650 раз.
- Подякували: 2894 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
Додано: Пон 22 чер, 2026 11:56
Не совсем понял - а в чем именно проблема? - по легенде они с иноверцами не разговаривают или что? 
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 12194
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Пон 22 чер, 2026 12:05
shapo написав: Hotab написав:shapo СССР создавали не только евреи ,но и украинцы ,и ещё сотни народов.
Але всі матеріальні цінності побудували «республікам» росіяни))
...управленческие решения принимались в Москве куда и стекались лучшие кадры с всех республик.
Мда, кібернетики (Глушков та його учні) та авіатори (Сікорський та іже з ним) до мацкви очевидно не доїхали..)) Тому Україна, маючи переваги в авіабудуванні та кібернетиці, швидше за рф розробила та використовує різні бпла та нарощує потенціал у галузі виробництва зброї. Тому не треба узагальнювати про кацаповЯлічіє у всіх галузях та колишніх республіках срср))
-
fler
-
-
- Повідомлень: 6375
- З нами з: 07.08.09
- Подякував: 1216 раз.
- Подякували: 1359 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
2 |
34580 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
34336 |
|
|
|
36 |
336595 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|