ЛАД написав:Пан Мельник прославился своей дипломатичностью во время пребывания послом в Германии. Возможно, роль спецпредставителя в ООН менее ответственна. Под влиянием некоторых (заметных) наших успехов скоро вернёмся к требованиям границ -22? Или границ-91? Вы уже готовы?
А Кубань, Таганріг, Брест-Литовський, Холм, Ряшів?
ЛАД написав:Пан Мельник прославился своей дипломатичностью во время пребывания послом в Германии. Возможно, роль спецпредставителя в ООН менее ответственна. Под влиянием некоторых (заметных) наших успехов скоро вернёмся к требованиям границ -22? Или границ-91? Вы уже готовы?
А Кубань, Таганріг, Брест-Литовський, Холм, Ряшів?
Когда prodigy пишет о том, что его "батьки посилали в молочний магазин у 06.30 заняти заздалегідь чергу" (если правильно понял, в 1971), то не хочу обвинять его во лжи, но я такого не помню.
Відкриття магазину о 07.00, черга була десь людей 8-9 не більше і не тому, що не вистачало продуктів(так їх привозили не багато), а тому що люди на 08.00 мали бути на роботі, а у мене в першому класі уроки починались теж о восьмій.
коли я у 1972р був 2м класі, то за молочкой я ходив десь о 08.00-08.30 (черги майже не було, але продукти ще були) якось робив домашне завдання і прийшов у магазин десь 10.00 нічого вже не було ( молока,кефіру/ряженки, сметани), на другий день пійшов 09.30 і теж нічого не купив, батьки мене строго попередили, якщо на третій день не купишь, то будеш ходити як раніше о 06.30 (тому я взяв собі за правило ходити у 08.00 кожного дня, а уроки робити після молочного магазину(бо я думав, для мене уроки важніше, виявилось шо для батьків -продукти )
Востаннє редагувалось prodigy в Вів 23 чер, 2026 14:42, всього редагувалось 1 раз.
buratinyo написав:Гляньте сколько ЛАД постит тут любви к СССР. Для 80-ти летнего это занадто большая нагрузка и умственная и для пальцев. Следовательно ЛАД не тот, за кого себя выдает. Кстати, это справедливо для большинства активных писателей на политические темы.
Я давно понял, что все эти люди строчящие десятки постов в день каждый день, тут на работе, или службе.
Востаннє редагувалось alex_dvornichenko в Вів 23 чер, 2026 14:18, всього редагувалось 1 раз.
prodigy написав:персона Бандерлога 12 років тому не користувалась повагою і авторітетом, а чому?
мене якось мало інтересує повага і авторітет. Особєнно від тебе. 12 років тому мені було 32, і в інтернеті я сидів мало. писав тільки в байках про банки та обманутих вкладниках, ну ще трохи на мінфіні а потом на курс. Ти ж понімаєш, що моя теперішня активність тут пояснюється лиш тим, що в мене крім тебе і виманювань фоток сісьок в малознакомих жіночок в фб, розваг ніяких. Ні кіно подивитись, ні музику послухати... як вирвусь на свободу то писати буду значно рідше.
ЛАД написав:Пан Мельник прославился своей дипломатичностью во время пребывания послом в Германии. Возможно, роль спецпредставителя в ООН менее ответственна. Под влиянием некоторых (заметных) наших успехов скоро вернёмся к требованиям границ -22? Или границ-91? Вы уже готовы?
А Кубань, Таганріг, Брест-Литовський, Холм, Ряшів?
гуманна акція Вісла
в 2009р у Гамбургу у фірмі був польскій суперінтендант Богдан Мельникевич, після року совмістної роботи він видав інфу, що його батьки (етнічні українці) народились у Хомську, у 1947р їх депортували на теріторію колишньої Прусії (воєводство Щеценське), там він народився у 1957р, український язик знав, але користувались тільки вдома (пошепки). Тобто був українець- став поляк.
prodigy написав:персона Бандерлога 12 років тому не користувалась повагою і авторітетом, а чому?
мене якось мало інтересує повага і авторітет. Особєнно від тебе. 12 років тому мені було 32, і в інтернеті я сидів мало. писав тільки в байках про банки та обманутих вкладниках, ну ще трохи на мінфіні а потом на курс. Ти ж понімаєш, що моя теперішня активність тут пояснюється лиш тим, що в мене крім тебе і виманювань фоток сісьок в малознакомих жіночок в фб, розваг ніяких. Ні кіно подивитись, ні музику послухати... як вирвусь на свободу то писати буду значно рідше.
12 років тому по деяким питання у нас думки співпали, тому послався на тебе, а виявилось що не авторитетного послався , це мене здивувало, чим ти їм не догодив?
стосовно
фоток сісьок
, немає цікавого в цьому, тому що жінка зачаровує не окремими фрагментами , а фігурої взагалі коли рухається (краше в режимі slow mode), зацени яка бьюті
флаю полюляє покращені ШІ моделі))), теж не погано, дивись
prodigy написав:......... коли совок сканал мені було майже 28років,
на жаль, спогади ЛАДа не обєктивні, тому що він не пам'ятає не тільки "недоліки" як-то : дефіцит товарів (а після 1980р і продуктів), блат при вступі до вишу, також при отриманні гарної роботи чи посади, чи до гарного майстра СТО, або хірурга, чи сантехніка
клятий "розподіл" на Далекій Схід чи у Сибір) антисемізм, шовенизм, дідовщину -бо це дрібниці
Прекрасно помню всё это. И, наверное, лучше вас. Разве что, кроме дедовщины - солдатом не служил, не могу судить. В нашей части такого не было. И кроме "дефіцит продуктів після 1980р" - такого не было. Дефицит продуктов начался заметно позже. Насчёт "клятого "розподілу" на Далекій Схід чи у Сибір" не очень понял, что вы имеете ввиду. Если распределение после вуза, то оно в какой-то мере оправдано. Хотя у нас такого распределения не было.
у нього кардинально схиблене ставлення до країни, яка за ради мети панування у світі вусатого вурдалака сталіна запланувала і розпочала ДСВ (так разом з Гітлером) і за ради хибної мети угондоніла 50млрд населення планети(в тому числі 28млн громадян СССР)....
У вас "кардинально схиблене" представлениеоб истории. Настолько, что нет смысла спорить.
для мене те , що люди вважають благами совка-безкоштовна освіта, безкоштовне житло(це брехня)і пломбір по 19коп ніяк не перекривають відсутність свободи(також свободи вибору, яку ви маєте сьогодні, де людина хоче жити: Сша, Канада, Нігерія чи Австралія)
Насчёт "брехни" можете рассказывать сказки и дальше. А "свобода жити, де людина хоче"... Не преувеличивайте. Вы "свободно" в США не переедете. И в Австралию тоже. А о "пломбірі по 19коп" легко рассуждать, когда вы себе хорошо заработали на жизнь и можете не задумываться о цене пломбира. И, кстати, специальность, которая дала вам такую возможность, вы получили бесплатно в "клятом совке" и не известно, смогли бы её получить в других условиях.
років 12 тому, коли тут ще були коріфеї гілки ДС,
И "років 12 тому" вы такой бред, как сегодня, не писали.
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 23 чер, 2026 14:51, всього редагувалось 2 разів.
prodigy написав: ти ж наполегливо преш проти країни, від якої отримаєш гроші
пропоную замінити мене на службі кимсь більш патріотичнонастроєним і їм втірать разну чуш як донатите в тилу та моцко платити. А на мене ваш телемарафонівський брєд не діє. Це такі як ти слухають піаністів, а ті слухають некромантів і совєтуються З ворожкою Марієй Тіхой, і брешуть люди що вона нєкоторих міністрів поцінововувавачів "єворопейських цєнностєй" та внєдрєнія високих технологій ...