Генеральний директор Угорської нафтогазової компанії (MOL) Жолт Гернад підтвердив, що компанія виходить з проекту зі спорудження міжнародного газопроводу Nabucco.
Дивися повний текст Угорщина офіційно вийшла з проекту Nabucco.
|
|
Угорщина офіційно вийшла з проекту NabuccoПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Угорщина офіційно вийшла з проекту Nabucco. пока не решили, где Набукко будет брать газ для заполнения, этот проект как-то не имеет смысла
Иран отказал, у Туркмении все выкупает Россия, единственный вариант - Азербайджан. Надо их уговаривать. Но у Азербайджана не так много газа для заполнения Набукко. К тому же на азербайджанский газ претендует Украина - если Украина построит СПГ в Одессе, газ для него она хочет брать именно в Азербайджане. Так что Набукко конкурент не только Южного потока, но и украинского СПГ
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||