Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на імпор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 07:26

Может он попытается таким образом привлечь инвесторов для строительства автомобильных заводов, мне Порошенко кажется неглупым мужиком
ValGO
 
Повідомлень: 92
З нами з: 03.04.12
Подякував: 41 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 08:49

І так видно, що Порошенко не дурень - "підписався" під владу, а тепер заставить всіх простих (саме вони їздять на двиг. 1-2.2 л)українців їздити на ще більшому лайні, ніж зараз, а сам "підніме" на цьому сотні мільйонів "зелених".
Zahidnyak
 
Повідомлень: 578
З нами з: 12.08.11
Подякував: 113 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 08:50

Ну не выгодно строить завод в стране с населением 45 млн, и доходом на душу населения 400 баксов /чел....нефиг сравнивать с Россией,где население 150 млн.чел.и доход на душу населения выше.!!!!!....ПРасты, а теперь посчитайте какое количество населения, после принятия этого закона вы потеряете на выборах???????...Думаю 30-40% мужского населения фиг будут голосовать за вас.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 08:53

Панове автомобілісти, а давайте-но взамін відмовимось купувати "РОШЕНІВСЬКУ" продукцію!!! Хай Порошенко сам її їсть та піднімає свого власного (тобто особисто його) виробника!Відсьогодні особисто у мене буде строгий контроль столу - ніяких "порошенківських" продуктів!
Zahidnyak
 
Повідомлень: 578
З нами з: 12.08.11
Подякував: 113 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 08:57

Re: Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на і

Думаю после принятие такого закона мы ещё больше становимся похоже на Беларусь.Учитывая сложность заимствований на внешних рынках,ПР,как вы думаете,станет ли вам легче привлекать внешние ресурсы???...Будет ли вам давать денег весмирный банк....а вы подумали что вам скажет МВФ ?????
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 09:01

Re: Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на і

  Zahidnyak написав:Панове автомобілісти, а давайте-но взамін відмовимось купувати "РОШЕНІВСЬКУ" продукцію!!! Хай Порошенко сам її їсть та піднімає свого власного (тобто особисто його) виробника!


Разумная идея! Главное ее расширить на все Порошенковское и среди всего населения.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 09:05

ValGO
Кто-то из нормальных автопроизводителей уже пытался у нас начать строительство завода - не дали. И что он с Россией стравнивает. Там фольцы, форды, бэхи собирают, и насколько я знаю нет ни одного китайца. У нас все наоборот.
Собирают у нас ланосы, относительно неплохой автомобиль, но можно же с 1997 хоть что-то в нем поменять, кроме задних фар?
Vis
 
Повідомлень: 617
З нами з: 30.09.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 09:17

Vis согласен, условий нет,
но в "заботе о людях" рабочие места можно было б создать, согласен, шанс привлечь европейского производителя невелик, но необходимо с чего то начинать, а не пошлины поднимать.
ValGO
 
Повідомлень: 92
З нами з: 03.04.12
Подякував: 41 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 10:21

ні, ну хіба не ...? петя, ..., мало того що продався за 30 серебряників, так ще за наш рахунок нажитися хоче, так і скажи прямо, що хочеться карман більше грошей покласти, нічого не роблячи. за стільки років преференцій так і не спромгіся ніхто почати випускати нормальне авто, крім прикручування коліс з мінімізацією податків. як власне ніхто і не збирався цього робити. так і далі збираються всіх примушувати їздити на цьому морально застарілому лайні(яке ще й якістю то похвалитися не може). скільки ще? до якого часу будуть випускати ці ланос? петя, розкрий очі і подивися, що виробляють у світ. заводи так і не дали обудувати нормальним вибникам, вони і зараз прямим текстом кажуть, що і не дадать, підсовуючи свої автоНЕдоаводи. порох, ти по.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1708
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 чер, 2012 10:28

Чего вы на него накинулись? Это же свой человек в чужой команде. Он знает, что такие инициативы отпугнут избирателя. Он же пытается разрушить врага изнутри :). Помаранчевая закалка!
tin2003
 
 
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1322
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2725
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2367
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама