Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthan

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:47

Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthan

Пропонуємо до обговорення:
Віце-прем'єр підкреслив, що ситуація швидко стабілізується

Дивися повний текст Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthansa.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:47

Маразм крепчает............
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:52

1. Так подайте на Люфтганзу в суд. Она не выполнила свои обязательства.

2. Получается, что достаточно одного неприлета самолета с наличной валютой, и доллар взлетает? а что, для таких случаев у НБУ нету резервов нала?

деятели капец... :shock:
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:52

Re: Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Luf

разгласил гос тайну... Значит в мешках ,обычными рейсами Люфтганзы... :mrgreen:
малова-то будет...
foma_us
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:54

Капец, товарищи. Всех держат за д*****. Курс валюты поднялся потому что один раз не подвезли бабла. Конечно же никаких резервов нет, и когда самолеты Люфтганза бастуют, работники НБУ гоняют чаи с печеньками.
Хотя, нет ничего удивительного, ведь к комунальным службам даже зима приходит неожиданно... в декабре
Kombarde
 
Повідомлень: 169
З нами з: 20.07.12
Подякував: 3 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 15:55

Вообще виноват монетный двор США, что так долго не печатали доллары! :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 16:00

  ТупУм написав:Вообще виноват монетный двор США, что так долго не печатали доллары! :mrgreen:

так заказывать надо заранее... :mrgreen:
foma_us
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 16:06

Ну да, конечно, в том, что к нам наличку самолетами каждый день завозят никакой проблемы нету. Все в порядке вещей.
Гарри
 
Повідомлень: 322
З нами з: 15.12.11
Подякував: 124 раз.
Подякували: 84 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 16:23

"Тот, кто сейчас успеет продать валюту, - тот заработает, тот, кто купит валюту, - тот потеряет", - сказал Тигипко.

Чё, ещё одни качели будут скоро? :mrgreen:
SeTh
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 вер, 2012 16:24

Эт как так? Вроди как на межбанке не хватало доллара. Или Самолет еще и нолики с единичками вез, которых не хватало у банков в компьютерах?
aklex
 
Повідомлень: 145
З нами з: 07.02.10
Подякував: 66 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 749
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 10:54
zlayaakula
9 6399
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 січ, 2026 10:14
larisa19651612
2 5700
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 лис, 2025 16:17
Gonzik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама