|
Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthan |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 06 вер, 2012 15:47
Пропонуємо до обговорення: Віце-прем'єр підкреслив, що ситуація швидко стабілізується
Дивися повний текст Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthansa.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 15:47
Маразм крепчает............
-
сірий
-
-
- Повідомлень: 1789
- З нами з: 01.08.12
- Подякував: 2073 раз.
- Подякували: 397 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 15:52
1. Так подайте на Люфтганзу в суд. Она не выполнила свои обязательства. 2. Получается, что достаточно одного неприлета самолета с наличной валютой, и доллар взлетает? а что, для таких случаев у НБУ нету резервов нала? деятели капец... 
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 15:52
разгласил гос тайну... Значит в мешках ,обычными рейсами Люфтганзы... малова-то будет...
-
foma_us
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 15:54
Капец, товарищи. Всех держат за д*****. Курс валюты поднялся потому что один раз не подвезли бабла. Конечно же никаких резервов нет, и когда самолеты Люфтганза бастуют, работники НБУ гоняют чаи с печеньками. Хотя, нет ничего удивительного, ведь к комунальным службам даже зима приходит неожиданно... в декабре
-
Kombarde
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 20.07.12
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 16:06
Ну да, конечно, в том, что к нам наличку самолетами каждый день завозят никакой проблемы нету. Все в порядке вещей.
-
Гарри
-
-
- Повідомлень: 322
- З нами з: 15.12.11
- Подякував: 124 раз.
- Подякували: 84 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 16:23
"Тот, кто сейчас успеет продать валюту, - тот заработает, тот, кто купит валюту, - тот потеряет", - сказал Тигипко.
Чё, ещё одни качели будут скоро? 
-
SeTh
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 06 вер, 2012 16:24
Эт как так? Вроди как на межбанке не хватало доллара. Или Самолет еще и нолики с единичками вез, которых не хватало у банков в компьютерах?
-
aklex
-
-
- Повідомлень: 145
- З нами з: 07.02.10
- Подякував: 66 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
749 |
|
|
|
9 |
6400 |
|
|
|
2 |
5700 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|