|
Російська мова не зможе зайняти місце англійської у світі, - |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 10 вер, 2012 16:53
Alex4040 написав:g-oleksiy А смысл?
По-перше: бо мова - основа самоідентифікації нації. По-друге: хоча б з поваги до землі на якій живемо) А друга Росія чи вірніше Малоросія - світу нецікава. Ну а в побуті і так кожен вільний вживати ту мову яку забажає)! Правильно Bolex каже:"Економіки - нема, освіти - нема, медицини - нема, зате скарги владі - тепер можемо писати регіональною!" В топку той ПРіБЮТ з їхніми прикоритними. P.S.: ну а багатомовні держави - нем не приклад бо там багатонаціональний склад, як в Швейцарії чи інших, а у нас - мононаціональний склад. :)
-
g-oleksiy
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 10 вер, 2012 17:08
g-oleksiy написав:А друга Росія чи вірніше Малоросія
Малороссия - первая по определению! Вторая - Великороссия.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 10 вер, 2012 20:39
UKvisaScomUA написав:Російськомовні українці з Криму та Донецьку відправляють свої дітей на навчання в Англію та США, навіть у Австралію, але не в Росію...
Это просто чтобы как можно дальше от Украины.
-
peppermail
-
-
- Повідомлень: 1323
- З нами з: 18.11.08
- Подякував: 60 раз.
- Подякували: 229 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 10 вер, 2012 21:51
mortimer написав: И почему же Ваш "мононациональный" состав не хочет пользоваться "родным" языком? Одно дело назваться украинцем (по глупости, незнанию или иной причине), а другое - быть им (язык, культура, история).
То вже інше питання) От доречі весела стаття про російську... . Чи вірніше про залишки того що від неї залишилось))) У автора явно є добряче почуття гумору))): http://www.expres.ua/digest/2012/08/09/71295
-
g-oleksiy
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
741 |
|
|
|
3 |
4544 |
|
|
|
2 |
6662 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|