Окрім послуг "Укртелекому", замовили також мобільний зв’язок від "Київстар" за 0,52 мільйони гривень і "МТС" – 1,30 мільйони гривень
Дивися повний текст Держуправління справами витрачає 2,5 млн на телефонні розмови.
|
|
Держуправління справами витрачає 2,5 млн на телефонні розмовПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Держуправління справами витрачає 2,5 млн на телефонні розмови. Обычно платят за текущий траффик. А тут что, анлимитед переговоры? Интересный контракт, особенно с мобильщиками... И стоимость - за год, за мес?
Почему так дорого? А это вы спросите у организаций, предоставляющих услугу гей-секс по телефону!
Re: Держуправління справами витрачає 2,5 млн на телефонні роЭти деньги за переговоры входят в счет канализации!
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||