Після Нового року в БТІ йти не доведеться

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 09:56

Після Нового року в БТІ йти не доведеться

Пропонуємо до обговорення:
У цьому запевнив голова Державної реєстраційної служби Леонід Єфименко під час круглого столу в Києві.

Дивися повний текст Після Нового року в БТІ йти не доведеться.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 09:56

После Нового года в БТИ идти не придется -

точно? :roll: А может сразу придется идти нах...? Учитывая достижения
нынешней власти во всех сферах (Хюндай, газовый контракт с испанским конкистадором и т.д. и.т.п.),
можно не сомневаться - завалят и эту свою же бредовую идею
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 14:25

Можно сказать одно – если трубят во всю, что придумали что-то новое и хорошее, естественно во Благо Граждан Украины…. Готовься будут шкуру сдирать!!! Уже становиться страшно….. Когда дойдем до налога на воду и воздух ?!
George_12
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 17:46

Re: Після Нового року в БТІ йти не доведеться

Совсем недавно писали, что увеличили сбор за регистрацию права собственности... ладно, все это хорошо, но какая сейчас начнется неразбериха с регистрацией и оформлением документов для операций с недвижимостью!!! Как всегда, написали красиво, отрапортовали бодро, а на практике окажется полная ... И не будет крайнего, с кого можно спросить... и к кому обратиться с вопросами и разъяснениями... В то же БТИ раньше было невозможно дозвониться!
vasilev80
 
Повідомлень: 302
З нами з: 16.12.09
Подякував: 49 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 10:03

Re: Після Нового року в БТІ йти не доведеться

...после нового года придется идти не только в БТИ)
eRu
 
Повідомлень: 316
З нами з: 09.11.09
Подякував: 54 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 614
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 1021
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 441
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:32
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама