Колесникову соромно за Hyundai

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 15:49

А Януковичу за Колесникова не стыдно?
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 15:51

"Хотя железная дорога компенсировала финансовые потери за билеты"
Видимо Колесникову неизвестно, что компенсацию дают если отказано в услуге приезда данным классом из точки "А" в пункт "Б". И даже с советским локомотивом с 50 км.-ой скоростью, без света и отопления у нас на ЖД считают что т.к. услуга оказана и человек добрался, то компенсировать нечего!!
Роман Александрович
 
Повідомлень: 479
З нами з: 18.05.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 16:30

  stoune написав:Що за ахінею він несе. По Транссибу пустити він хотів? Може тоді краще по підземному тунелю від Камчатки до Аляски. ТрансСиб не електризована і електропоїзд ніяк не зміг би по ньому проїхати не кажучи про стан самого дорожнього полотна.

Черговий прес-реліз щоб згенерувати дурний інфопривід і відмазатися. Всі будуть обговорювати фігню замість профуканих грошей і неефективного використання коштів в особливо великих маштабах.

Ну, если уж быть объективным и верить российским чиновникам, то ТрансСиб уже электрифицирован:
http://izvestia.ru/news/299933

Но я очень сомневаюсь, что Колесников действительно предлагал что-то подобное. Подтверждением тому должны быть не слова, а документы. И только документальное подтверждение может быть оправданием и основанием для снятия ответственности. Думаю, интересно будет понаблюдать за оправданиями и доказательствами Колесникова, когда будет производится аудит деятельности правительства Азарова.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 16:33

  R2 написав:По его словам, пройдет максимум две-три недели, пока южнокорейские специалисты и работники нашей ж/д устранят все недостатки.


... а там глядишь и весна.
Skiff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 16:50

  Skiff написав:
  R2 написав:По его словам, пройдет максимум две-три недели, пока южнокорейские специалисты и работники нашей ж/д устранят все недостатки.


... а там глядишь и весна.


Можно подумать они летом не ломались.
VLADPn
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2613
З нами з: 04.02.12
Подякував: 217 раз.
Подякували: 336 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 16:56

А ведь ссыт пес катртавый, глядя на Юрку с Юлькой. Чивокуня ж не вечный...
vbif7
 
Повідомлень: 63
З нами з: 25.10.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 17:03

Наш тепловоз вперед летить

Наш тепловоз вперед летить -
Йому дорогу дай,
Бо тягне він в цю саму мить
Поломаний "Хюндай".

Вилазить з нього змерзлий люд
В годину ту лиху,
І в роті кожного мов зуд -
Сказати щось на "ху".

А чи послати, хай гребе
В якийсь далекий край,
Діяч отой на букву "бе",
Що дав нам цей "Хюндай".

Чи ні, хай купить він квиток
Із Києва в Донецьк:
"Хюндай" його доставить в строк
До станції "капець"!

(с) народная
(http://www.lopni.com/?page=3#p13173)
Evgenij
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 17:14

куплю сэбэ старый машин хюндаи, назаву ево Бориско,падпалю - пусть гарыт белый пламя, вся страна празник!!!
noyesnoyes
 
Повідомлень: 228
З нами з: 29.11.12
Подякував: 75 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 17:26

Судя по тому как этот "ху" ломается все больше и больше, начмнаешь понимать реальные размеры откатов...
Хм, а ему стыдно!,,,
И А
 
Повідомлень: 265
З нами з: 22.03.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 гру, 2012 17:28

Видимо откат такой, что как то неловко возвращать обратно поезда "хундец".
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 4562
Переглянути останнє повідомлення
Нед 18 січ, 2026 11:35
balta_laska
1 1062
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 вер, 2022 01:20
moveton
1 892
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 чер, 2022 14:25
konjkov_il29
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама