В словаре Даля много слов хороших и разных, подавляющее большинство из которых Вам неизвестны и не понятны. Поэтому приходится использовать понятный для вас(люмпенов) новояз.
|
|
Re: Оппозиция стала преступнойВ словаре Даля много слов хороших и разных, подавляющее большинство из которых Вам неизвестны и не понятны. Поэтому приходится использовать понятный для вас(люмпенов) новояз. Востаннє редагувалось shengen09 в Вів 19 бер, 2013 14:53, всього редагувалось 1 раз.
Давайте проявлять уважение в общении. Должен сказать, что для преступников мест на нарах и работы на зоне хватит. А суды решат, кому где кантоваться.
"непонятны" в данном контексте надо писать слитно. особенно индивидуумам, размахивающим словарем Даля (который они в глаза не видели, разумеется). bolex
А оппозиция неприкосновенна? Ошибаетесь. Из оппозиции тоже будут сидеть, причем много так называемых "оппозиционеров".
Давайте так, если приводятся статьи конституции, то начнем с того, что сегодняшняя власть ее уже нарушает, а значит не имеет права требовать ее соблюдения от народа!
Стаття 5. ... Ніхто не може узурпувати державну владу. - что собственно явно прослеживается. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. - хахахахахахаха Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. - покажите мне хоть одного чиновника, который бы был равен рабочему на заводе в своих правах? Стаття 15. ... Цензура заборонена. Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір. - но при этом закрывают рот журналистам (в частности не выпустили в продажу журнал с информацией о том, во сколько стране обходится Янукович... уже больше 1 000 000 000 грн., можно было бы наверно погасить все задолженности как минимум одной области) Стаття 29. Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність. Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом. - анекдот прям Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. - ага, особенно "свободно" передвигаешься в пробке, когда наш "володыка" на работу едет... Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. - т.е. волей народа можно снять любого чиновника с его поста и пр. Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Стаття 44. Ті, хто працює, мають право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів. Особенно рьяно выполняется эти пункты конституции: Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. Вот этот пункт чиновники выполняют особо усердно... Стаття 67. Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. и если копать, то еще очень много чего... О, пугалки пошли. Братки отловят ? Или милиция - коих набрали 250 000 ? (непоянтно правда на какие деньги). Тогда, как быть с международными Конвенциями, с такими действиями на территории других Государств? Это Вам Прокурор и его одиозный заместитель такие указания спускают - пугать инакомыслящих ?
Какого извините, "существующего" ? гггг ТупУм
Да неужели? Прям таки не имеет? Законы нарушают конкретные люди. И эти люди должны отвечать перед судом за свои действия. И не важно, представитель это власти или политической партии, ученый или чистильщик сортиров. В Евросоюз ломятся, а законам подчиняться не хотят. Так кому они нужны такие? Востаннє редагувалось shengen09 в Вів 19 бер, 2013 15:24, всього редагувалось 1 раз.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||