Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 09:17

И еще: Citizenship, а не sitizenship - знаток языка вы наш
DrBond
 
Повідомлень: 179
З нами з: 11.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 09:21

Итого вы правы в одном: громадянство и nationality - разные вещи. Но тут уже не лингвистика очевидно подкачала, а какие-то другие посылы наших управителей
DrBond
 
Повідомлень: 179
З нами з: 11.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 10:12

Це пластик? Де місце для підпису? Де чіп з біометричними даними?
Nationality так і пишуть:

http://fotohost.org/images/a13cba6e-18kB.jpg
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 10:26

tihusha И какая у Вас национальность?
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 11:41

надеюсь в чип не будут принудительно зашивать провокационные вещи, вроде отпечатков пальцев и так далее....
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 12:43

  Парень со свирелью написав:надеюсь в чип не будут принудительно зашивать провокационные вещи, вроде отпечатков пальцев и так далее....

Саме для цього і вводять біометрію.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 08:54

  Mirax написав:Це пластик? Де місце для підпису? Де чіп з біометричними даними?
Nationality так і пишуть:

http://fotohost.org/images/a13cba6e-18kB.jpg



Зачем вы это фото тут вывесили? Взяли местных эксПЕРДов опустили.
Alexey_M
 
Повідомлень: 440
З нами з: 09.09.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 11:10

rjkz Конечно. И остальные народы Украины тоже
Archxoro
 
Повідомлень: 42
З нами з: 28.02.13
Подякував: 75 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 11:13

Re: Затверджено зразок біометричного паспорта для українців

А вот мне интересно - сейчас во всех договорах, да и многих других документах, используется номер паспорта. А как теперь будет? Он же меняться будет постоянно! Или как всегда об этом депутаты не подумали, подумают когда начнётся неразбериха?
Тупых законов напринимали, а ввести порядок, чтобы можно было ИНН в паспорт вносить до сих пор не могут. В чём проблема?
Archxoro
 
Повідомлень: 42
З нами з: 28.02.13
Подякував: 75 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 12:19

В заголовці чітко написано - "Паспорт громадянина України". Навіщо окремо потрібен запис громадянство(національність)? І так зрозуміло що це громадянин України.
Bull
Аватар користувача
 
Повідомлень: 54
З нами з: 03.05.11
Подякував: 7 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 701
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 545
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 1736
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама