Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 13:53

Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТ

Пропонуємо до обговорення:
Про це йдеться в постанові №185 від 13 березня

Дивися повний текст Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 13:53

Цвета дома сумасшедших!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 16:19

У р о д с т в о.
Damba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 551
З нами з: 09.09.11
Подякував: 33 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 19:25

Re: Затверджено зразок біометричного паспорта для українців

Утвержден образец биометрического паспорта для украинцев (ФОТО)


То есть, Изя останется без паспорта? :)
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18596
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8932 раз.
Подякували: 5678 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 19:43

посредине палка а по краям что?:))))
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 19:45

страшнее ничего не могли утвердить, наверно с дикого бодуна, было правительство
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 19:46

и глобус Украины на голограмме:)))))))
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 21:35

растягивают бюджеты миллиардами гривен, и жмутся за 100 тыс долларов заказать фирменный породистый дизайн :) колхоз, он и есть колхоз. спасибо васе грицаку и его покровителям.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2013 23:59

Учу английский по-новому. Стать = sex (это весьма вольный американский перевод). Но уж Громадянство = Nationality - это ни в какие ворота. Должно быть sitizenship, как минимум. А за графу "Национальность" пока безуспешно бьются националисты-свободовцы... Мне лично не стыдно за свою национальность, а вот кому так стыдно, что непременно нужно было эту графу из паспортов/анкет убрать?
tihusha
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 09:15

Tihusha, не надо учить по-новому. Хотя бы по-старому справьтесь. Sex это пол. А пол по-украински стать.
DrBond
 
Повідомлень: 179
З нами з: 11.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 596
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 1024
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
1 752
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама