|
Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 23 бер, 2013 13:53
Пропонуємо до обговорення: Про це йдеться в постанові №185 від 13 березня
Дивися повний текст Затверджено зразок біометричного паспорта для українців (ФОТО).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101002
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 13:53
Цвета дома сумасшедших!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 16:19
У р о д с т в о.
-
Damba
-
-
- Повідомлень: 551
- З нами з: 09.09.11
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 19:25
Утвержден образец биометрического паспорта для украинцев (ФОТО)
То есть, Изя останется без паспорта? 
-
rjkz
-
-
- Повідомлень: 18596
- З нами з: 31.01.12
- Подякував: 8932 раз.
- Подякували: 5678 раз.
-
-
Профіль
-
-
14
10
7
Додано: Суб 23 бер, 2013 19:43
посредине палка а по краям что?:))))
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 19:45
страшнее ничего не могли утвердить, наверно с дикого бодуна, было правительство
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 19:46
и глобус Украины на голограмме:)))))))
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 21:35
растягивают бюджеты миллиардами гривен, и жмутся за 100 тыс долларов заказать фирменный породистый дизайн  колхоз, он и есть колхоз. спасибо васе грицаку и его покровителям.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 23 бер, 2013 23:59
Учу английский по-новому. Стать = sex (это весьма вольный американский перевод). Но уж Громадянство = Nationality - это ни в какие ворота. Должно быть sitizenship, как минимум. А за графу "Национальность" пока безуспешно бьются националисты-свободовцы... Мне лично не стыдно за свою национальность, а вот кому так стыдно, что непременно нужно было эту графу из паспортов/анкет убрать?
-
tihusha
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 24 бер, 2013 09:15
Tihusha, не надо учить по-новому. Хотя бы по-старому справьтесь. Sex это пол. А пол по-украински стать.
-
DrBond
-
-
- Повідомлень: 179
- З нами з: 11.03.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
596 |
|
|
|
4 |
1024 |
|
|
|
1 |
752 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|