|
Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дружино |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:22
Пропонуємо до обговорення: Президент США Барак Обама і його дружина Мішель заробили в 2012 році загалом $608,6 тис
Дивися повний текст Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дружиною.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:22
а Вы разве еще не читали бестселлер, тиражом в 6.4 миллиона экземпляров...? от самого крупного издательства визиток :))
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:24
Чивакуня- талантливый семьянин. А Обама -обычный Президент Америки..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:32
У нас Президент университетов не оканчивал, чтобы мало получать.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:43
Овощь самородок, украинский Ломоносов, Обаме образец для подражания )))
-
bruce
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 18.07.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 14:44
да шо там Обама, нищеброд...)))у нас есть , чем гордиться
-
someone
-
-
- Повідомлень: 1363
- З нами з: 14.06.11
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 216 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 кві, 2013 15:25
А х-у-л-и? Кто такой Обамка? Выпускник университета Гарвард? А у нас вот Пахан прохффэссорский титул имеет. Орден за Заслуги всех степеней имеет. Заслуженный работник транспорта Украины! Это вам не тяпти-ляпти! А сколько заморских наград имеет!! Обамке и не снилось! И таджикистан его награждал, и Армения, и Сербия, и ДАЖЕ Монголия!!! А сколько ему РПЦ орденков отвалила!!! Обамка нервно курит в уголке.
А, если честно, то коль народу Украине по нраву Зэка с его золотым унитазом на своём горбу нести, то тогда какие проблемы? Вот тупой пиндоссовский народ не позволяет своему Президент и его блеговерной много денёг заколачивать. Ибо...не йух! Вот Обамка и ходит в рванине и носит часы за 30$. А его благоверная в сети магазинов дешевой одежды H&M наряжается. При этом завидуют великому Пахану и его талантливым детям.
-
leejac
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
340 |
|
|
|
1 |
528 |
|
|
|
1 |
708 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|