Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дружино

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:22

Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дружино

Пропонуємо до обговорення:
Президент США Барак Обама і його дружина Мішель заробили в 2012 році загалом $608,6 тис

Дивися повний текст Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дружиною.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:22

а Вы разве еще не читали бестселлер, тиражом в 6.4 миллиона экземпляров...? от самого крупного издательства визиток :))
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:24

Re: Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дру

Чивакуня- талантливый семьянин. А Обама -обычный Президент Америки..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:32

У нас Президент университетов не оканчивал, чтобы мало получать.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:43

Овощь самородок, украинский Ломоносов, Обаме образец для подражания )))
bruce
 
Повідомлень: 155
З нами з: 18.07.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 14:44

да шо там Обама, нищеброд...)))у нас есть , чем гордиться
someone
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1363
З нами з: 14.06.11
Подякував: 107 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 15:25

Re: Янукович заробив у 4 рази більше грошей, ніж Обама з дру

А х-у-л-и? Кто такой Обамка? Выпускник университета Гарвард? А у нас вот Пахан прохффэссорский титул имеет. Орден за Заслуги всех степеней имеет. Заслуженный работник транспорта Украины! Это вам не тяпти-ляпти! А сколько заморских наград имеет!! Обамке и не снилось! И таджикистан его награждал, и Армения, и Сербия, и ДАЖЕ Монголия!!! А сколько ему РПЦ орденков отвалила!!! Обамка нервно курит в уголке.

А, если честно, то коль народу Украине по нраву Зэка с его золотым унитазом на своём горбу нести, то тогда какие проблемы? Вот тупой пиндоссовский народ не позволяет своему Президент и его блеговерной много денёг заколачивать. Ибо...не йух! Вот Обамка и ходит в рванине и носит часы за 30$. А его благоверная в сети магазинов дешевой одежды H&M наряжается. При этом завидуют великому Пахану и его талантливым детям.
leejac
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 338
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 527
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 708
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама