Європейський суд визнав арешт Тимошенко незаконним

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:49

  dgeymsbond написав:Valois Будь який контракт передбачає умови розірвання. Звідси питання чому не розірвали та не уклали новий? А за Харківськи угоди хтось сяде?

Хто підписував - той і сяде, тікати ж бо йому нікуди. Як тільки ЮВТ вийде - піде зворотний процес:) Однак пересічним з того навряд чи полегшення вийде.
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:50

Re: Європейський суд визнав арешт Тимошенко незаконним

Дваждыдвашник написав:
  roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.

По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.

Толи дело витька овощ. Интеллектуал, профессор, писатель, филантроп )) тюлька хоть айпад осилила
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:50

  dgeymsbond написав:Sensey Воровали-нарушали-превышали - посадили... Правильно. Так со всеми виновными должно быть. Я ДИКО ВИБАЧАЮСЬ ВИ З ЯКОГО ДУБА ВПАЛИ? І ЩО ВИ МЕЛЕТЕ? НАВЕДІТЬ ХОЧА Б ЯКІСЬ ФАКТИ КРІМ РІШЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ.


Вибачте, але протріть очі якщо ві не бачите. Може просто не хочете бачити.
Sensey
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:55

  roman tr. написав:тюлька хоть айпад осилила

Зря ехидничаете, мой шеф уже с пол года как приобрел - и до сих пор на него гавкает.
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 14:28

  roman tr. написав:
Дваждыдвашник написав:
  roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.

По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.

Толи дело витька овощ. Интеллектуал, профессор, писатель, филантроп )) тюлька хоть айпад осилила

Та вы на детей посмотрите! У тюльки дети нихто, а у Федорыча - таланты, не чета нам с вами :mrgreen:
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 14:40

  spas написав:
  Дваждыдвашник написав: Электорат имел возможность голосовать за пределами Украины. Видать, не сильно хотели.

им не дали - если вы читали что творилось в наших посольствах за границей)


Официально Свобода набрала больше чем другие партии за границей. О чем вы говорите?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:02

РІшення цІлком очикуване але толку вІд нього для ЮВТ?

хто І коли сяде за здачу ГТС, яку риги готують через подання вІдповІдного законопроекту? чому така подІя залишаЄться без уваги? хто сяде за Євро 2012? За вишки Бойко? хюндаЇ? чм флот?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:15

zeleniy "РІшення цІлком очикуване але толку вІд нього для ЮВТ?" Польза есть и большая.. Вертикаль чивакуни признана официально- не легитимной..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:15

  zeleniy написав:.....
хто І коли сяде за здачу ГТС, яку риги готують через подання вІдповІдного законопроекту? чому така подІя залишаЄться без уваги?


Может, терракт, как обычно?

"Профессора взрывают скворечники с аммонитом в парках на 1 Мая"....срочная новость... "задержаны 9! Мая", "следователи" и Прокуратура награждены 12 Мая"...

Кстати - а арест зарубежных счетов/недвижимости данных Законотворцев и Правосудителей - не покажется им незаконным? ай-ай.... :cry:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:22

  Maleficarum написав:zeleniy "РІшення цІлком очикуване але толку вІд нього для ЮВТ?" Польза есть и большая.. Вертикаль чивакуни признана официально- не легитимной..

Отнюдь. ЕСПЧ для того европейским чинушам и нужен шобы вроде и мнение сказать, и при этом улыбаться и никого не обидеть, упаси Господь. Типа как на кухне вечерком посидели, осудили, так скать, за чашкой чаю, неофициально, а утром на службе с украинскими дипломатами и прочими нашими дармоедами ручкаются и бумажки разны подписывают и все довольны друг дружкою. Так шо зря вы так про легитимность то.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 521
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 347
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 10:51
salvydas
1 1762
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 14 лис, 2025 02:41
hilladd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама