Розвідка США зізналася у стеженні за іноземцями через інтернет
Дивися повний текст Демократія по-американськи: розвідка США зізналася у стеженні за іноземцями через інтернет.
|
|
Демократія по-американськи: розвідка США зізналася у стеженнПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Демократія по-американськи: розвідка США зізналася у стеженні за іноземцями через інтернет. "После появления этого материала ряд упомянутых в нем компаний — Facebook, Yahoo, Google, Apple и Microsoft — опровергли, что предоставляют спецслужбам доступ к своим серверам." - логически поразмыслив - получаем что кто то из них (АНБ+ФБР или операторы) звездит :) Вопрос КТО ? :)
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||