Українці все частіше йдуть з роботи через конкуренцію

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 07:52

  slavek написав:
  verand написав: У нас в целом аграрная страна и менталитет аграрный.


Так это же хорошо - хозяйские навыки остаются в отличие от пролетариев


Это плохо, т.к. аграрный менталитет он завистлив, низкая культура. Так например вышел во двор глянул к соседу во двор. Ага сарай, да не подпалить бы его? Агрессивность приезжих аж зашкаливает. У городской элиты нет такого, чтоб к человеку новому плохо относиться, т.к. он ничего еще плохого не успел ему сделать. Дружелюбие, приветливость на первом месте. У аграриев комплекс, что они чувствую как непохожи с городскими и у них защитная реакции и привычки начиная, что ты не из нашей песочницы и заканчивая забыванием смыть за собой в унитазе. Хозяйских навыков - нет комментариев, лошадь подковать, корову подоить? Так они сами там уже многие забыли как это делать. И эти навыки в городе ни к чему. Пролетарии это те же самые приезжие сельские в 1-2 поколении, так было еще в царские времена. И т.д и т.п.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 09:17

интересно, сколько селюков у городских работу отобрало ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 09:34

tyreinua

Вы правы в своем предположении: уровень подготовки и культура ведения бизнеса разная. Но сейчас намечается или скажем так давно наметилась другая тенденция, кто достоен, давно сделал трамплинный прыжок в западные компании, а тут как ни крути, в первом поколении подсидеть не получится.

Не побоюсь повториться: породу не пропьешь, и даже не проешь. Если ты чего-то стоишь, подсидеть не получится без страха получить по происхожденю.
bilbao
 
Повідомлень: 601
З нами з: 24.09.10
Подякував: 22 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 10:40

  verand написав:Плохо, что у Вас эмоции зашкаливаю. Элита общества формируется 200 лет. Мы после революции прожили 100 лет, когда петровская элита была в 17-м уничтожена. Потом чистки, война еще -30-40 лет. Таким образом нашей элите городской 70 лет. таких, что столько прожили в городе мало. С кем Вы сравниваете. Когда город на 90% наводнен приезжими. С каким уровнем сравниваете? У Вас мало знаний, чтоб спорить на этом форуме. А так распотякывать и я могу.


Хм... пан нервує... значить він не правий і не впевнений в собі :mrgreen:
Бо звідки він знає що у мене не вистачить знань? :mrgreen:
Перевіримо? :mrgreen:

Петровська еліта? Три рази Ха! :mrgreen:
Я стверджую, що ніякої "петровської еліти" взагалі не існувало.
Різання борід боярам, відправлення боярських бовдурів на навчання в Європу, звезення зі всього світу іноземних вчених тільки підтверджує, що Московія в той час була дикою неосвіченою державою.

Під час періоду смути бояри Романови, які перехопили владу у старих царів (чингизидів Золотої орди) намагались всіляко переписати історію, довести своє
божественне походження. А для цього треба було створити державний міф, якого у московитів просто не існувало. Старі (золотоординські) корені не підходили для цього, того і вигадали Рюріковичів, які начебто заснували Москву і царювали в ній, а в угро-фінсько-татарському кореневому населенні невідомо звідки знайшлись слов'янські риси :mrgreen:

Маячня! Не було і не могло там бути ніяких рюріковичів. Олександр Невський - це анда і вірний слуга хана Сартака. Якщо він і походив від Новгородської гілки Рюриковичів, то під час Чудської битви йому не могло бути більше 5 років. Тобто всі його військові перемоги - то брехня Карамзіна в "Історії государства Російського". Та й не міг русіч так до своїх громадян відноситись, як це робив Невський.

Петро Ординський, Іван Каліта... Дмітро Донськой - це все ординські хани з династії чингизидів, які правили в Москві і яку вони ж заснували. Тільки після хрещення їх тюркські імена стали такі благозвучні. Так, Московський улус Золотої Орди був переважно православним, а чингизиди були гибкими і прагматичними політиками.

Тобто до 1700-х років (створення Петром імперії) взагалі не існувало еліти. Якщо не вважати за еліту безграмотних Меншикова (майбутнього князя) і Катерину (майбутню царицю), звісно :mrgreen:
Її (еліту) почали звозити з Європи: Германії, Голандії, Польщі, України..., відправляти боярських бовдурів на навчання до Європи. Почитатайте Толстого (Олексія), врешті-решт.

Подивіться на час створення університетів Кракова, Львова, Острога, Києва (вони створювались з 1300-x років). Порівняйте це з часом створення Санкт-Петербургського Університета (на руїнах Києво-Могилянської Академії) щоб переконатись.

В відмінності від Росії, Україна не була під владою чингизидів. Села тут збереглись практично в тому ж вигляді, як і існували з часів Великої Руської (Київської) держави.
В кожному селі була церква, при кожній церкві школа. Там вчили слову божому і грамоті. Кращі випускники шкіл вчилися в кращих університетах Європи: Болонському, Краковському, Острожському, Києво-Могілянскій Академії... В часи Хмельницького переважна більшись дітей в селах була письменна...

І ви хочете порівняти деревні Росії з селами України? :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 11:58

Не знаю. Со скольких работ увольнялся (с трех уже) в мои неполные 28 лет, нигде никакой травли не испытывал. Правда, я и никогда не претендовал на что-то высокое, все работал и буду работать линейным специалистом.
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 156
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 12:06

  Captain_Diarea написав:Не знаю. Со скольких работ увольнялся (с трех уже) в мои неполные 28 лет, нигде никакой травли не испытывал. Правда, я и никогда не претендовал на что-то высокое, все работал и буду работать линейным специалистом.

Ну ви порівняли :mrgreen:
Травлять в теплих місцях за місце біля корита. За те, щоб нічого не робити, а грошей багато мати. Місця, де треба реально пахати, завжди вакантні. Хтось же за цю ораву з ложками родичів, знайомих і підхалимів босса плуга перти повинен :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 12:30

  Гондурас_мля написав:
  Captain_Diarea написав:Не знаю. Со скольких работ увольнялся (с трех уже) в мои неполные 28 лет, нигде никакой травли не испытывал. Правда, я и никогда не претендовал на что-то высокое, все работал и буду работать линейным специалистом.

Ну ви порівняли :mrgreen:
Травлять в теплих місцях за місце біля корита.

А, ну в принципе да...
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 156
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 12:30

  Гондурас_мля написав:
  Captain_Diarea написав:Не знаю. Со скольких работ увольнялся (с трех уже) в мои неполные 28 лет, нигде никакой травли не испытывал. Правда, я и никогда не претендовал на что-то высокое, все работал и буду работать линейным специалистом.

Ну ви порівняли :mrgreen:
Травлять в теплих місцях за місце біля корита. За те, щоб нічого не робити, а грошей багато мати. Місця, де треба реально пахати, завжди вакантні. Хтось же за цю ораву з ложками родичів, знайомих і підхалимів босса плуга перти повинен :mrgreen:


+1000 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 15:09

  Гондурас_мля написав:
  verand написав:Плохо, что у Вас эмоции зашкаливаю. Элита общества формируется 200 лет. Мы после революции прожили 100 лет, когда петровская элита была в 17-м уничтожена. Потом чистки, война еще -30-40 лет. Таким образом нашей элите городской 70 лет. таких, что столько прожили в городе мало. С кем Вы сравниваете. Когда город на 90% наводнен приезжими. С каким уровнем сравниваете? У Вас мало знаний, чтоб спорить на этом форуме. А так распотякывать и я могу.


Хм... пан нервує... значить він не правий і не впевнений в собі :mrgreen:
Бо звідки він знає що у мене не вистачить знань? :mrgreen:
Перевіримо? :mrgreen:

Петровська еліта? Три рази Ха! :mrgreen:
Я стверджую, що ніякої "петровської еліти" взагалі не існувало.
Різання борід боярам, відправлення боярських бовдурів на навчання в Європу, звезення зі всього світу іноземних вчених тільки підтверджує, що Московія в той час була дикою неосвіченою державою.

Під час періоду смути бояри Романови, які перехопили владу у старих царів (чингизидів Золотої орди) намагались всіляко переписати історію, довести своє
божественне походження. А для цього треба було створити державний міф, якого у московитів просто не існувало. Старі (золотоординські) корені не підходили для цього, того і вигадали Рюріковичів, які начебто заснували Москву і царювали в ній, а в угро-фінсько-татарському кореневому населенні невідомо звідки знайшлись слов'янські риси :mrgreen:

Маячня! Не було і не могло там бути ніяких рюріковичів. Олександр Невський - це анда і вірний слуга хана Сартака. Якщо він і походив від Новгородської гілки Рюриковичів, то під час Чудської битви йому не могло бути більше 5 років. Тобто всі його військові перемоги - то брехня Карамзіна в "Історії государства Російського". Та й не міг русіч так до своїх громадян відноситись, як це робив Невський.

Петро Ординський, Іван Каліта... Дмітро Донськой - це все ординські хани з династії чингизидів, які правили в Москві і яку вони ж заснували. Тільки після хрещення їх тюркські імена стали такі благозвучні. Так, Московський улус Золотої Орди був переважно православним, а чингизиди були гибкими і прагматичними політиками.

Тобто до 1700-х років (створення Петром імперії) взагалі не існувало еліти. Якщо не вважати за еліту безграмотних Меншикова (майбутнього князя) і Катерину (майбутню царицю), звісно :mrgreen:
Її (еліту) почали звозити з Європи: Германії, Голандії, Польщі, України..., відправляти боярських бовдурів на навчання до Європи. Почитатайте Толстого (Олексія), врешті-решт.

Подивіться на час створення університетів Кракова, Львова, Острога, Києва (вони створювались з 1300-x років). Порівняйте це з часом створення Санкт-Петербургського Університета (на руїнах Києво-Могилянської Академії) щоб переконатись.

В відмінності від Росії, Україна не була під владою чингизидів. Села тут збереглись практично в тому ж вигляді, як і існували з часів Великої Руської (Київської) держави.
В кожному селі була церква, при кожній церкві школа. Там вчили слову божому і грамоті. Кращі випускники шкіл вчилися в кращих університетах Європи: Болонському, Краковському, Острожському, Києво-Могілянскій Академії... В часи Хмельницького переважна більшись дітей в селах була письменна...

І ви хочете порівняти деревні Росії з селами України? :mrgreen:


Да я не нервничаю. С Вами тут я полностью согласен. Только то что вы тут написали я уже давно забыл. Тут нечего доказывать. Я бы еще и дополнил. Вы только все накрутили а я о принципе кратко и доходчиво. А Вы в мелочи ударились. Так или иначе элита формируется и на это надо 200 лет. А дальше уже детали.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 16:27

  slavek написав:
  verand написав: У нас в целом аграрная страна и менталитет аграрный.


Так это же хорошо - хозяйские навыки остаются в отличие от пролетариев


  verand написав:Это плохо, т.к. аграрный менталитет он завистлив, низкая культура. Так например вышел во двор глянул к соседу во двор. Ага сарай, да не подпалить бы его?


Глупо, ведь пламя может перекинуться на твой двор, да и в селе в отличие от города все про всех знают.

Агрессивность приезжих аж зашкаливает. У городской элиты нет такого, чтоб к человеку новому плохо относиться, т.к. он ничего еще плохого не успел ему сделать. Дружелюбие, приветливость на первом месте.


Опять не соглашусь. Зависть и ненависть от нищеты, при нормальном достатке такого нет. И здесь городская "элита" (кстати, это кто?) ничем не отличается от сельской


Хозяйских навыков - нет комментариев, лошадь подковать, корову подоить? Так они сами там уже многие забыли как это делать. И эти навыки в городе ни к чему.


И здесь неправда. Сама по себе жизнь в частном доме предполагает наличие многих навыков и умений чего не скажешь о жителях квартир. В городе они тоже нужны для ремонта
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4700
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 334
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1265
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1068
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама