Дочекалися: долар пробив психологічну позначку на міжбанку -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 56789 ... 22>
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 21:32

Re: Дочекалися: долар пробив психологічну позначку на міжбан

Доллар поднялся...до 8,20...
Вот сегодня евро ломанулся относительно доллара - с 1,3375 в 20.30 до 1,3510 в 22.00
Бернанке, сволочь, опять что-то вякнул.
1% за 1,5 часа - неплохая доходность?
Если не откатится назад, то завтра евро будет по 11,10-11,15.
Доллар отдыхает.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18650
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5691 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 21:36

  Die Happy написав:С начала года курс изменился аж 15 коп..вопли про обвал,девал и ппц не могут не радовать..
На самом деле на 6 коп 8), новогодний провал - это аномалия.

http://fotohost.org/images/a133c83f-17kB.jpg
Востаннє редагувалось Starikan в Сер 18 вер, 2013 21:45, всього редагувалось 1 раз.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 21:53

Re: Дочекалися: долар пробив психологічну позначку на міжбан

rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18650
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5691 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:19

Я сижу полностью в гривне. Даже не на депо, а просто под матрасом. Думаю гривна может откатится к 5, однажды.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:21



Дёрни у Охрима волосину с бороды и скажи "трах тебе дог, тебе дог".
И гривна сразу же обвалится. :|
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:37

  delicious написав:Я сижу полностью в гривне. Даже не на депо, а просто под матрасом. Думаю гривна может откатится к 5, однажды.

А це вже даремно. Якщо і сидіти на матрасі, то тільки валютно-золотому.А гривню в банку потрібно тримати на депозиті.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12145
З нами з: 18.06.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 782 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:41

  yura_ написав:
  Plain написав:Ну наконец-то в этой стране хоть что-то начало двигаться.


как гривнедепозитчики начнут движение всем трындец


Мне их не жалко ни капельки.
Plain
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:44

Plain Кого: всех или гривнедепозитчиков ?
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:46

  baran написав:Plain Кого: всех или гривнедепозитчиков ?


Всех депозитчиков.
Plain
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 22:55

Plain Жалеют жалких...За Родину обидно. Сейчас уже поздновато защищать отечественного производителя, когда производство убили, да и внешние факторы неблагоприятны. Импорт заменять нечем, в долг не дают... :cry:
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 56789 ... 22>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2528
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 лип, 2025 10:55
kramarenko_mukola
7 2143
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 вер, 2024 01:40
pratimpuls
1 1099
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 лип, 2024 19:21
summacut
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама