Покращення: Міндоходів підготувало новий податок для легкови
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Що ви собі думаєте, хіба з доброго дива ввозять грузовими і перероблюють на легкові- просто машина як би і нормальна і не сильно дорога. Машина тепер буде зазіб розкошу. Дивіться за кордоном можна нормальну легкову 2007 року придбати за 2700 Є а у нас тільки за розмитнення треба заплатити 10100 $. і що далі?..
Та они чехать хотели на все это. Они себе Мерседесы покупают за 100 000 баков и вряд ли платят вообще какие либо налоги, а мы должны за авто б/у за 2000 долл. из-за бугра платить 10 000 налогов и сборов. Класс! Я понимаю если бы они за эти деньги дороги ремонтировали...
welnuts написав:Що ви собі думаєте, хіба з доброго дива ввозять грузовими і перероблюють на легкові- просто машина як би і нормальна і не сильно дорога. Машина тепер буде зазіб розкошу. Дивіться за кордоном можна нормальну легкову 2007 року придбати за 2700 Є а у нас тільки за розмитнення треба заплатити 10100 $. і що далі?..
А далі податок кожного місяця в розмірі 200 євро на право пересування власним авто, платні приватні дороги, платні стоянки біля кожного будинку, збільшення величини штрафів та перездача посвідчення водія кожного року. Все як в цивілізованій Європі.
Ребята, рано паниковать. Это ведь только законопроект. Вы же знаете, как наши депутаты работают, будут полгода его обсуждать, потом полгода правки вносить, а потом только будут решать принимать его или нет.