|
Відповідальність за штурм Банкової взяли на себе ультраправі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:02
Пропонуємо до обговорення: Націонал-радикали говорять, що повірили в революцію і тепер не розуміють, чому лідери опозиції обзивають їх провокаторами
Дивися повний текст Відповідальність за штурм Банкової взяли на себе ультраправі з СНА.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:02
Моё глубокое убеждение: нет среди оппозиционных лидеров настоящих Лидеров с большой буквы, они людей на площади организовать не могут, что все понимали что, куда, зачем, а не кто понял кто не понял и так пойдет, мне главное решить свой "узкоплёночный" политический вопрос и получить "кусочек" власти, а на народ им наплевать с высокой трибуны. Как можно таким псевдо-лидерам целое Государство доверить???
-
Myth
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 38
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:10
Оппозиция такое же быд ло как и власть...
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:32
Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!! Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!
-
markiyan
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:36
Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!
-
markiyan
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:37
markiyan написав:Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!! Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!
Любезный, если Вы не знаете про Правый сектор, то это лишь только показывает степень Вашей неосведомленности. У нас в Киеве уже все видели и слышали этих экстремальных вьюношей.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:38
markiyan написав:Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!! Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!
Насколько я понимаю, идея была запустить провокаторов, спровоцировать массы народы на приступ АП, разогнать массы и потом сказать, что беркут белый и пушистый и только оборонялся от озверевших масс. Тут где то и статья была на эту тему. Когда массы не пошли за провокаторами пришлось срочно сочинять какие то левые правые партии, на кои хотят возложить ответственность за собственную дурь.
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:38
markiyan написав:Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!
Есть такая вещь - приказ называется.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:41
Дваждыдвашник написав: markiyan написав:Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!
Есть такая вещь - приказ называется.
Именно, а приказ был изобразить несчастных, избиваемых злыми хулиганами.
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:44
Alex Gorsh написав:Именно, а приказ был изобразить несчастных, избиваемых злыми хулиганами.
А если так - студентам было указание от лидеров оппо в ночь с пятницы на субботу изображать несчастных, избитых беркутом? Маразм? Так у вас точно то же, только в профиль.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1369 |
Сер 21 лют, 2024 11:23 keyz
|
|
|
1 |
1440 |
П'ят 09 лют, 2024 13:35 Ірина_
|
|
|
4 |
1752 |
Суб 09 вер, 2023 00:58 alter
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|