Відповідальність за штурм Банкової взяли на себе ультраправі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:02

Відповідальність за штурм Банкової взяли на себе ультраправі

Пропонуємо до обговорення:
Націонал-радикали говорять, що повірили в революцію і тепер не розуміють, чому лідери опозиції обзивають їх провокаторами

Дивися повний текст Відповідальність за штурм Банкової взяли на себе ультраправі з СНА.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101035
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:02

Моё глубокое убеждение: нет среди оппозиционных лидеров настоящих Лидеров с большой буквы, они людей на площади организовать не могут, что все понимали что, куда, зачем, а не кто понял кто не понял и так пойдет, мне главное решить свой "узкоплёночный" политический вопрос и получить "кусочек" власти, а на народ им наплевать с высокой трибуны. Как можно таким псевдо-лидерам целое Государство доверить???
Myth
 
Заблокований
Повідомлень: 38
З нами з: 03.12.13
Подякував: 8 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:10

Оппозиция такое же быд ло как и власть...
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:32

Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!!
Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!
markiyan
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:36

Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!
markiyan
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:37

  markiyan написав:Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!!
Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!

Любезный, если Вы не знаете про Правый сектор, то это лишь только показывает степень Вашей неосведомленности. У нас в Киеве уже все видели и слышали этих экстремальных вьюношей.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:38

  markiyan написав:Що за брєд!!! Я зі Львова і ВПРЕРШЕ чую про такі організації як «Черный комитет» і «Правый сектор". І якщо вже хтось і знав про атаку Беркуту на людей то вже точно не наші націоналісти а бандитсько-мєнтовські провокатори !!!
Це не стаття а якась ЗАКАЗНА МУТНЯ !!!!


Насколько я понимаю, идея была запустить провокаторов, спровоцировать массы народы на приступ АП, разогнать массы и потом сказать, что беркут белый и пушистый и только оборонялся от озверевших масс. Тут где то и статья была на эту тему. Когда массы не пошли за провокаторами пришлось срочно сочинять какие то левые правые партии, на кои хотят возложить ответственность за собственную дурь.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:38

  markiyan написав:Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!

Есть такая вещь - приказ называется.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:41

  Дваждыдвашник написав:
  markiyan написав:Бій на Банківській - це ПОКАЗУШНИК!!! Мєнти стояли без щитів і терпіли як в них кидають каміння і б'ють палками і ланцюгами - це ж гра на камеру!!!

Есть такая вещь - приказ называется.

Именно, а приказ был изобразить несчастных, избиваемых злыми хулиганами.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:44

  Alex Gorsh написав:Именно, а приказ был изобразить несчастных, избиваемых злыми хулиганами.

А если так - студентам было указание от лидеров оппо в ночь с пятницы на субботу изображать несчастных, избитых беркутом? Маразм? Так у вас точно то же, только в профиль.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1369
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 11:23
keyz
1 1440
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 09 лют, 2024 13:35
Ірина_
4 1752
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 вер, 2023 00:58
alter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама