Російський смартфон YotaPhone - з 2 екранами - надійшов у пр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:46

Російський смартфон YotaPhone - з 2 екранами - надійшов у пр

Пропонуємо до обговорення:
YotaPhone коштуватиме 19990 рублів

Дивися повний текст Російський смартфон YotaPhone - з 2 екранами - надійшов у продаж (ФОТО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:46

Безполезная ***.
sokoloff_artem
Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 25.05.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:46

sokoloff_artem
Бо москальська?
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:47

выйдет - куплю из принципа.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:54

Дваждыдвашник Какого принципа? Покупать бесполезные товары это принцип?
sokoloff_artem
Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 25.05.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:58

peppermail
Чо ж так? Камер мало а экранов много.
Надо шоб было три экрана, и пять камер. Для труднодоступных мест населения страны производителя заявленого.
А хотя производство же Китай ведь скорее всего.
sokoloff_artem
Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 25.05.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:03

  Дваждыдвашник написав:выйдет - куплю из принципа.


Ну, Вам то и подарить могут, за хорошую работу (кроме шуток), на НГ, ггг :P

Просто нужно правильно и своевременно намекнуть туда ^.... :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:06

  sokoloff_artem написав:Дваждыдвашник Какого принципа? Покупать бесполезные товары это принцип?

Я концептуально смартфон не считаю бесполезной вещью.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:08

sokoloff_artem
Ну о вкусах не спорят. Мне он тоже нафиг не нужен, как впрочем тот же айфон. Но я же не утверждаю, что они бесполезны. Люди что-то создают по крайней мере. Уже плюс.
Кому то полезен, кому то без пользы. И, кстати, не совсем уж заурядный девайсик.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 17:40

  sokoloff_artem написав:Дваждыдвашник Какого принципа? Покупать бесполезные товары это принцип?

Отчего ж "бесполезный"? Е-инк-овый экранчик потребляет куда как меньше, чем полноценный цветной с подсветкой. Позвонить, СМС отправить - его вполне хватит. Экономия батареи выйдет значительной, ИМХО.
sergio1969
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 11102
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 січ, 2026 10:21
rezervmailbox2
3 3513
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 гру, 2025 08:04
mag_6006805
1 1008
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 вер, 2025 19:22
mykoladet73
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама