|
Янукович-молодший попросив "не вестися на провокації" - бо к |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 11 гру, 2013 13:34
Пропонуємо до обговорення: Янукович-молодший попросив зберігати спокій і не вестися на провокації
Дивися повний текст Янукович-молодший попросив "не вестися на провокації" - бо країна зануриться в хаос.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 13:34
Что, Витёк, запахло честными судами и невозможностью отжимать бизнес?
-
vko
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 178
- З нами з: 01.11.12
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 99 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 13:43
Каким *** нужно быть, чтобы с такой фамилией комментировать и поучать СЕГОДНЯ. Я раньше к нему лучше относился и надеялся, что ему стыдно за "папу", поэтому и не видать "завзятого" автоспортсмена и любителя ИТ. Ан нет, такая фамилия и совесть не совместимы.
-
vak
-
-
- Повідомлень: 2337
- З нами з: 03.02.09
- Подякував: 180 раз.
- Подякували: 848 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 13:49
Поддержал папаню. Не удивительно.
-
Karab
-
-
- Повідомлень: 131
- З нами з: 27.12.11
- Подякував: 60 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 13:55
Янукович младший ты полный ноль. Кто ты такой чтобы говорить с народом? Чего ты добился сам, без папы?
-
bruce
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 18.07.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 14:04
Пока, что то, что произошло сегодня противоречит круглому столу, заявил Ющенко. Янукович по все видимости думает,что он делает то,о чем договорились, но он молчит. Хотелось бы услышать Кравчука и Кучму.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 14:08
теперь ждём заяву стоматолога
-
257oliuH
-
-
- Повідомлень: 725
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 70 раз.
- Подякували: 108 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 14:14
laa1999 написав:Пока, что то, что произошло сегодня противоречит круглому столу, заявил Ющенко. Янукович по все видимости думает,что он делает то,о чем договорились, но он молчит. Хотелось бы услышать Кравчука и Кучму.
Очень умиляет А что, на круглом столе был кто=то с майдана  ? Пришли себе пару пенсионеров, шото там между собой перетерли, решения этого стола не имеют никакой ни силы, ни воздействия...
-
artist_007
-
-
- Повідомлень: 1036
- З нами з: 02.01.11
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 14:14
Может пора семейке паковать чемоданы?
-
Polly
-
-
- Повідомлень: 1992
- З нами з: 26.05.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 гру, 2013 14:20
Цитати від Януковичей: "Там апельсини всі наколоті" - мама про ситуацію на майдані 2004року "Я вам не завидую" - папа про ситуацію в країні "Я уже не раз повторял, что ни одна политическая идея не стоит человеческих жертв" - старший син переймається долею беркутівців, що постраждали під час розгону Евромайдану Зауважте, 10 років поспіль одна сімя тероризує народ. То хто ідіоти??? Вони, чи ми...
-
юлія
-
-
- Повідомлень: 86
- З нами з: 14.08.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
7 |
10851 |
|
|
|
19 |
12183 |
|
|
|
2 |
4170 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|