Проведення в Києві "антиМайдана" виправдано тим, що влада не

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 11>
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 14:52

Проведення в Києві "антиМайдана" виправдано тим, що влада не

Пропонуємо до обговорення:
"Ми хочемо представити те, що існують дві точки зору", - зазначив депутат від ПР

Дивися повний текст Проведення в Києві "антиМайдана" виправдано тим, що влада не хоче допустити "югославського сценарію" - ПР.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 14:52

А "югославский сценарий" каким боком к проведению антимайдана?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 14:57

чтобы не было югославского сценария, достаточно, чтобы янукович не вел себя, как милошевич
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:03

интересно, а про румынский сценарий они не думали?
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:04

в Югославии как раз всё началось из-за противостояния двух общин - сербов и хорватов.
В нашей стране уже давно расслоение в умах "Запад-Восток" и донецкие как раз этому способствуют.
Ozozo
 
Повідомлень: 19
З нами з: 14.12.12
Подякував: 10 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:12

  Ozozo написав:в Югославии как раз всё началось из-за противостояния двух общин - сербов и хорватов.
В нашей стране уже давно расслоение в умах "Запад-Восток" и донецкие как раз этому способствуют.

Но серб никогда не станет хорватом, а хорват сербом. У нас своя специфика.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:27

Теперь всё ясно. Не хочет Янык закончить свои дни в гаагской тюрьме :mrgreen:
Так бы сразу и сказали :D
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:40

  alex10 написав:А "югославский сценарий" каким боком к проведению антимайдана?

Читайте историю "Югославского сценария" и смотрите на карту мира сейчас... И потом я надеюсь увидите и поймете... Хотя.......
George_12
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:42

  spas написав:интересно, а про румынский сценарий они не думали?


Нет не думали. Потому что румынский сценарий их бы не spas.
Тьфу, не спас! :lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 15:42

  Йанык написав:Теперь всё ясно. Не хочет Янукович закончить свои дни в гаагской тюрьме Так бы сразу и сказали

А Вы видимо считаете Гаагский трибунал самым справедливым…. Имеете право так думать, но жаль, что не интересуетесь настоящей правдой… Которую в ТВ и желтой прессе не найти… Надо самому все искать, читать, слушать, анализировать, а это надо думать и тратить время… Лучше пойти и стоять на «мероприятии», там думать не надо!
George_12
 
 
 
  #1234 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 700
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1739
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 06:47
jordisson22
2 7492
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама