|
Екс-голова МВС Франції затриманий за підозрою в корупції |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 17 гру, 2013 12:43
Пропонуємо до обговорення: Екс-голова МВС Франції і колишній начальник поліції затримані за підозрою в корупції
Дивися повний текст Екс-голова МВС Франції затриманий за підозрою в корупції.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 12:43
Пусть французы и наших действующих и экс-министров арестуют и спросят - а откуда деньги на фабрики, заводы, яхты-пароходы?
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 12:54
Frant написав:Пусть французы и наших действующих и экс-министров арестуют и спросят - а откуда деньги на фабрики, заводы, яхты-пароходы?
НЕ. Логический ряд у нас будет другой: ТАМ тоже ЭТО есть. Значит, и у НАС можно,везде же - так !
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 13:05
alex10 написав: Frant написав:Пусть французы и наших действующих и экс-министров арестуют и спросят - а откуда деньги на фабрики, заводы, яхты-пароходы?
НЕ. Логический ряд у нас будет другой: ТАМ тоже ЭТО есть. Значит, и у НАС можно,везде же - так !
Ха. нам бы французскую или немецкую коррупцию - так и зажили бы почти как французы или немцы! 
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 13:13
Frant написав: alex10 написав: Frant написав:Пусть французы и наших действующих и экс-министров арестуют и спросят - а откуда деньги на фабрики, заводы, яхты-пароходы?
НЕ. Логический ряд у нас будет другой: ТАМ тоже ЭТО есть. Значит, и у НАС можно,везде же - так !
Ха. нам бы французскую или немецкую коррупцию - так и зажили бы почти как французы или немцы! 
Да. С корректировкой на уровень ВВП на 1 чел. Но перспективы в инвестировании и повышении социальных стандартов появились бы неплохие ввиду уровня немецкой коррупции 
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1078 |
|
|
|
2 |
4253 |
|
|
|
34 |
13053 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|