Ціна на золото досягла мінімуму, тому злитки та інвестиційні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:38

Re: Ціна на золото досягла мінімуму, тому злитки та інвестиц

В июне была цифра 1180. Эт и был минимум.. Пока до оного вторично не доходили..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:47

  вадик написав: Фуфловые ?

Не, натуральные. Есть еще 55-63 тоже по полдоллара и тоже Канада.
Frederick Begbeder
 
Повідомлень: 763
З нами з: 03.11.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:48

  tyreinua написав:спасибо, но я уже все потратил на биткойн... за ним - будущее, а золото, то такое... :?

А чому саме за битком майбутнє, а не іншою криптовалютою? Зараз форків здається близько 150 :) скоро кожен програміст буде свою криптовалюту робити - звичайно за цим майбутнє, а золото - це ж просто дорогоцінний метал з історією в кілька тися років (сарказм) ;)
tiglio
 
Повідомлень: 207
З нами з: 15.04.13
Подякував: 68 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:53

Цену на золото будут формировать дантисты. Больше оно и нафиг не сдалось.
Frederick Begbeder
 
Повідомлень: 763
З нами з: 03.11.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:54

  Frederick Begbeder написав:Цену на золото будут формировать дантисты. Больше оно и нафиг не сдалось.
А унитазы Чивакуне уже лить из золота не будут? Не престижно?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 18:56

  tiglio написав: А чому саме за битком майбутнє, а не іншою криптовалютою? Зараз форків здається близько 150 скоро кожен програміст буде свою криптовалюту робити - звичайно за цим майбутнє, а золото - це ж просто дорогоцінний метал з історією в кілька тися років (сарказм)

Про "майбутнє" это он потому что затарился... он же чтоб спекульнуть купил а не из-за "светлого будущего", вряд-ли он крипто-анархо-коммунист :-)
Frederick Begbeder
 
Повідомлень: 763
З нами з: 03.11.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 19:00

  Frederick Begbeder написав:Цену на золото будут формировать дантисты. Больше оно и нафиг не сдалось.

У вас звичка ставити золоті зуби з 80-их залишилась? :))
tiglio
 
Повідомлень: 207
З нами з: 15.04.13
Подякував: 68 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 21:19

Так это господь Бог сообщил, что цены на золото - минимальны?
Kren_
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 21:23

биткоин хлопцы, только он родимый... ну его нафиг это золото
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 22:22

Re: Ціна на золото досягла мінімуму, тому злитки та інвестиц

Если банкир вещает "БУИТтокаДАРАЖАТЬ" - значится он ожидает дальнейшего падения...
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 530
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 532
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 06:38
maxim4009
1 1001
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 18:20
grishazahid
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама