Київстар і МТС відреагували на ініціативу Ради - продавати S

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 11:13

Київстар і МТС відреагували на ініціативу Ради - продавати S

Пропонуємо до обговорення:
Мобільні оператори Київстар і МТС скептично поставилися до ініціативи Ради

Дивися повний текст Київстар і МТС відреагували на ініціативу Ради - продавати SIM-карти за паспортом.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 11:13

..на месте ВСЕХ "участников рынка" (а именно - мобильных и инет-провайдеров Украины) я бы моментально заблокировал СИМ-ки и инет-аккаунты обоих "мудрецов" (Колесниченко и Олийника) "по техническим причинам"!!!.. Пусть побегают в поисках ближайшего таксофона да мелочь у бомжа "настреляют" для обзвона своих таких же чепушил!...
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 11:50

Скоро аккаунты в соцсетях будем по паспорту регистрировать, еще и справку о благонадежности из налоговой или СБУ прилагать.
Гарри
 
Повідомлень: 322
З нами з: 15.12.11
Подякував: 124 раз.
Подякували: 84 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 18:50

А пускай связь вырубят всем чиновникам и мусорам
shev4uk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 728
З нами з: 22.06.10
Подякував: 124 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 18:52

  Гарри написав:Скоро аккаунты в соцсетях будем по паспорту регистрировать, еще и справку о благонадежности из налоговой или СБУ прилагать.


Соцсетей вроде ФБ, ВК, ЛД в Украине не будет при таких раскладах
shev4uk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 728
З нами з: 22.06.10
Подякував: 124 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 20:38

Нафига им этот цирк? Коломойского пусть озадачат, чтоб слил справочник клиентов/абонентов Приватбанка. Каждая карта к личному телефону жёстко привязана.
А левую симку (для того, чтоб засунуть её в дистанционный GSM взрыватель) шахиды найдут в один момент. Алкашу сотку нальют - сам отдаст. И делов то..
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 21:36

Кому нужна тайна - купит карточку в другой стране.
sensei
 
Повідомлень: 1127
З нами з: 03.01.11
Подякував: 51 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 18 січ, 2014 10:45

  sensei написав:Кому нужна тайна - купит карточку в другой стране.
Ага, прям так далеко нужно ехать.
Купит на радиорынке на кардачах.
Раньше ворованные телефоны продавали, а карты выбрасывали, теперь еще и СИМки ворованные, дороже новых, продавать будут.
Bukka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1831
З нами з: 01.11.08
Подякував: 88 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 18 січ, 2014 14:29

До чего маразм животворящий доводит, где его пределы...

"Почему не нужно показывать паспорт при покупке SIM-карты" http://liga.net/opinion/168299_pochemu- ... -karty.htm
Vkladishe
 
Повідомлень: 121
З нами з: 18.07.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 525
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 08:30
bekarevich_ms
3 14089
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 15:37
msergii83
1 3104
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 гру, 2025 19:13
shlyocuk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама