|
Добкін заявив, що "закони 16 січня" недостатньо жорсткі - по |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:08
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:08
"Миша, ты почему такой умный?" (с)
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:08
Как-то по де*** ему текст написали... И лицо постное...
-
RON
-
-
- Повідомлень: 1620
- З нами з: 19.11.10
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 284 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:10
Все искоренить и оставить только воров и работяг, что будут работать на этих воров.
-
Alex_TT
-
-
- Повідомлень: 2615
- З нами з: 10.01.13
- Подякував: 122 раз.
- Подякували: 395 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:23
Alex_TT написав:Все искоренить и оставить только воров и работяг, что будут работать на этих воров.
Согласно нового закона ваше заявление является экстремистским, т.к. призывает до "соціальної ворожнечі", нельзя воров называть ворами - это теперь у нас самые уважаемые люди! Миллионер Добкин заработал всё неимоверно тяжелым трудом, вы должны приседать и кланяться встречая его, зарплату получать 1200 грн., остальные деньги которые вы заработаете, должны идти на его зарплату, льготы, охрану и льготы для его охраны!! Даёш беркуту зарплату в 30000грн., продолжим сокращать расходы на медицину!
-
komp
-
1
-
- Повідомлень: 8239
- З нами з: 08.11.07
- Подякував: 2458 раз.
- Подякували: 3459 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
1
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:28
если текст написан по де*** то точно он сам лично писал.
-
vovavoz63
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:31
Я так понял Добкина в президенты подготавливают, типа власть сменят, уберут пенсионера и назначат этого.
-
ubnt
-
-
- Повідомлень: 42
- З нами з: 05.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:32
«Если хотим сохранить страну — необходимо на законодательном уровне искоренить воинствующую политику экстремистов, националистов и грантоедов» - это он про свои и Гепы заявления о вуйках? :)
-
Xirss
-
-
- Повідомлень: 1218
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 340 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:44
Нужно срочно искоренить неадеквата Добкина
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37864
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:48
вот в харькове подрезали организаторов майдана и все пучком. законность и порядок
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
5604 |
|
|
|
2 |
2225 |
|
|
|
1 |
1302 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|