|
Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Сер 11 чер, 2014 19:18
Можешь ходить в двух тапках: потолок по второй хате нуна матовый и решетка некузявая. В Киев не переезжаешь?
-
Очкарик
-
-
- Повідомлень: 2788
- З нами з: 06.03.14
- Подякував: 833 раз.
- Подякували: 570 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 чер, 2014 19:20
Интересует кабинка для сауны. Где, что, почем ?
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12183
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 чер, 2014 19:36
Эпик. 7к.
-
big539
-
-
- Повідомлень: 7923
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 1622 раз.
- Подякували: 1405 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 чер, 2014 19:43
big539 написав:Эпик. 7к.
Размеры есть? В - Д- Ш - ?
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12183
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 чер, 2014 20:01
днр со смародернутыми хатами - конкурент Бига в Горловке. ППЦ!
-
rjkz
-
-
- Повідомлень: 18646
- З нами з: 31.01.12
- Подякував: 8954 раз.
- Подякували: 5687 раз.
-
-
Профіль
-
-
14
10
7
Додано: Чет 12 чер, 2014 20:07
rjkz написав:днр со смародернутыми хатами - конкурент Бига в Горловке. ППЦ!
А чего люмпенам стесняться? "Грабь награбленное!"
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1862 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 чер, 2014 20:10
big539 написав:120*105 и 190 высота. Удобно для двоих сидеть. реально крутая вещь. Я опробовал и купил себе в дом ещё одну такую будку
Хочу и себе такое
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12183
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 чер, 2014 20:49
Frant написав: rjkz написав:днр со смародернутыми хатами - конкурент Бига в Горловке. ППЦ!
А чего люмпенам стесняться? "Грабь награбленное!"
надеюсь, это скоро закончится...
-
rjkz
-
-
- Повідомлень: 18646
- З нами з: 31.01.12
- Подякував: 8954 раз.
- Подякували: 5687 раз.
-
-
Профіль
-
-
14
10
7
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
128393 |
38144614 |
Вів 23 чер, 2026 13:09 Бетон
|
|
|
10975 |
7946629 |
|
|
|
10678 |
7059187 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|