Витрати України на Пенсійний фонд більші, ніж на оборону – М

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 08:44

Витрати України на Пенсійний фонд більші, ніж на оборону – М

Пропонуємо до обговорення:
Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

Дивися повний текст Витрати України на Пенсійний фонд більші, ніж на оборону – Мінсоцполітики.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 08:45

хм..если большую часть пенсионеров отправить на фронт то думаю это решит сразу несколько проблем )
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 08:49

И кто в этом виноват, как не тупорылые керманычи?

Кстати, а чего это на оборону нужно много тратить?
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 08:59

  M-A-X написав:И кто в этом виноват, как не тупорылые керманычи? Кстати, а чего это на оборону нужно много тратить?

<sarcasm mode on>От же ж "тупорылые керманычи", порозводили скільки пенсіонерів! Люди, блін, старіються і замість помирати - живуть собі, а "тупорылые керманычи" і у вуса не дують! І до річі, дійсно, чого це на оборону нужно много тратить? У нас всього на всього добрий шмат території окупували і розхєрачили вдрєбєзги, хотіли і решту країни, але якось не зрослось. Навіщо тут на оборону гроші витрачати - абсолютно непанятно, хай би скрізь було як в луганді, ото було би щастя й радості, правда m-a-x?</sarcasm mode on>
rs232
 
Повідомлень: 37
З нами з: 27.02.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 09:27

Интересно бы посмотреть и статистику - а где больше воруют в ПФ или МО?.
beeulcer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 392
З нами з: 07.06.15
Подякував: 22 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 09:38

  rs232 написав:От же ж "тупорылые керманычи", порозводили скільки пенсіонерів!

Проблема не в том, что пенсионеры не умирают.
А в том, что тупорылые кермаными допустили дисбаланс в возрастной структуре населения.
Министр образования говорила, что кол-во школьников за годы независимости упало в ~2 раза.
Идет вымиранение страны.
Ну и люди на заработках за границей, то есть ПФ от них сосет лапу.

  rs232 написав:І до річі, дійсно, чого це на оборону нужно много тратить?

Оратор ниже вас все правильно ответил.
На оборону видимо нужно тратить для того, чтобы волонтеры у пенсионеров носки солдатам собирали. :)

  rs232 написав:Навіщо тут на оборону гроші витрачати - абсолютно непанятно, хай би скрізь було як в луганді

Иди в АТО раз такой умный.
У меня тоже умные такие были 2 кента-свободовца.
На словах они до Москвы дойдут.
А когда пришла повестка на срочную службу, то спрятались в глухом селе.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:15

Идет вымирание страны, благодаря политике руководства. Детей заводить - дорого, чтоб ребенка всем обеспечить, надо хорошо зарабатывать. Кто может - уезжает из этой страны. Пенсионеры никому не нужны, вот они и остаются. Поэтому пожилых людей так много.
Prod
 
Повідомлень: 407
З нами з: 05.05.16
Подякував: 7 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:18

  M-A-X написав: Проблема не в том, что пенсионеры не умирают. А в том, что тупорылые кермаными допустили дисбаланс в возрастной структуре населения. Министр образования говорила, что кол-во школьников за годы независимости упало в ~2 раза. Идет вымиранение страны. Ну и люди на заработках за границей, то есть ПФ от них сосет лапу. Оратор ниже вас все правильно ответил. На оборону видимо нужно тратить для того, чтобы волонтеры у пенсионеров носки солдатам собирали. :) Иди в АТО раз такой умный. У меня тоже умные такие были 2 кента-свободовца. На словах они до Москвы дойдут. А когда пришла повестка на срочную службу, то спрятались в глухом селе.

Згідно з прогнозами, населення Японії в наступні десять-п'ятнадцять років скоротиться приблизно на 20%. Явно там теж "тупорылые кермаными". А ось в Нігерії ситуація протилжна: кількість пенсіонерів збільшується незначними темпами, школярів не меншає є всі шанси, що Лагос за двадцять років увійде в десятку найбільших міст світу. Хто як хоче, а особисто мені значно більше подобаються такі "тупорылые" як в Японії, ніж такі мудрі крєпкіє хозяйствєннікі як у Нігерії. Що ж до вас і ваших уявних друзів, то це ваші особисті проблеми. Необхідності фінансування арміх ваші фантазії та психологічні проблеми ніяким боком не скасовують.
rs232
 
Повідомлень: 37
З нами з: 27.02.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:27

M-A-X
У нетупорылого хотя бы трое детей есть?
А то про населенность пишут как правило бездетные.
komp
1
 
Повідомлень: 8239
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2458 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
 
1
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:35

  komp написав:M-A-X У нетупорылого хотя бы трое детей есть? А то про населенность пишут как правило бездетные.

"У нетупорылого хотя бы трое детей есть?" - дітей йому мав уряд зробити, самому воно ніяк.
rs232
 
Повідомлень: 37
З нами з: 27.02.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 947
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 523
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 2204
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама