Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 13:21

  Вкладчик1234 написав: А если, например, со всего дома только у одного человека счетчик показывает "не нули", а у всех остальных жильцов дома - нули. Тогда этот один сумлінний заполатит за весь дом?

А вы в этом сомневаетесь?
kozma0991
Аватар користувача
 
Повідомлень: 243
З нами з: 31.08.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 13:59

Украина, вставай! Киев, вставай! Пора выходить против этих подонков при власти! Это уже даже не вопрос чести, это вопрос выживания!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23468
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 14:05

  andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.

Нехай навіть знаємо. Тільки не в під'їзді, а в будинку, лічильник же на будинок буде враховуватись? І що далі? Вчиняти самосуд? Чи будете за ним ходити і казати, знімай магнит, скотиняка ти така, а він вам, ідіть в сраку всі. А потім коли ви таки доб'єтеся щоб була якась перевірка і йому магніт зняли, він буде знати, хто на нього доніс і буде чекати моменту, щоб зробити вам якесь западло.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 14:14

Чес говоря, похоже на какой-то галимый вброс...
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 14:19

с такой логикой - предлагаю пойти дальше - установить один счетчик на весь город, а всю разницу между индивидуальными счетчиками и общегородским - раскидать на население всего города (даже на тех кто этой услугой не пользуется).
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 14:27

Re: Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусіді

Еще до "рэволюции гидности" жильцы нашего ОСМД(новострой) пытались заключить прямые договора каждого потребителя с Водоканалом, дошло до суда первый дом выиграл, но аппеляционный решение отменил, уже пять лет они выставлют счет по показаниям общего счетчика, а потом правление рассписывает каждой квартире на основании показаний индивидуальных счетчиков, благо они есть у всех...
antikkristall
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1860
З нами з: 21.03.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 595 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 14:42

Не Киев, лето, 8 часов вечера, на улице светло. Выглядываю из квартиры вижу из под люка бежит чистая, прозрачная вода, довольно мощным потоком. Звоню в водоканал - ответ меня немного озадачил: уже вечер, мы завтра подьедем и посмотрим. Даже тогда цена в 15 гривен была дорогой, а сейчас 33 за куб холодной (с отводом) это много, но поскольку в эту суму заложено все, начиная от прорывов и заканчивая личным интересом главы водоканала, мера и т.д. многое стает ясно в ценообразовании.
С этими тарифами - потребитель УЖЕ платит за все, и за соседа в том числе.
Sergey_da
 
Повідомлень: 415
З нами з: 03.12.13
Подякував: 91 раз.
Подякували: 66 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 15:11

подонки у власти совсем страх потеряли (совести не было изначально)
sergej
 
Заблокований
Повідомлень: 39
З нами з: 07.02.17
Подякував: 227 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 15:43

  Вкладчик1234 написав:А если, например, со всего дома только у одного человека счетчик показывает "не нули", а у всех остальных жильцов дома - нули. Тогда этот один сумлінний заполатит за весь дом?

Заплатить бідолага, куди ж дінеться :D
Але думаю до такого абсурду не дійде.
Цікаво, як в цивілізованих країнах діють в таких ситуаціях?
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7705
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 16:01

Re: Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусіді

  Вкладчик1234 написав:А если, например, со всего дома только у одного человека счетчик показывает "не нули", а у всех остальных жильцов дома - нули. Тогда этот один сумлінний заполатит за весь дом?


Я рассматривал уравнение когда у всех по нулям, а на домовом набежало, вот тут то мозг у водоканала и откажет ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 504
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 906
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 16:52
nurillobekk
1 1123
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама