Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 243244245246247 ... 442>
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2018 09:42

Козак-характерник написав:Пані та панове, потрібна Ваша СУБ'ЄКТИВНА точка зору. Виключно з ваших особистих критеріїв і способу життя. Що б ви сьогодні купили або вже купили собі у Львові для життя? Якими критеріями керувалися? Бюджет до 100000$. Дякую за думки! :P

П.С. Якщо є конкретні посилання актуальні, тицьніть сюди. :P

Як ще піднімете добряче на крипті, доведете бюджет до 180 тис баків - з"їздіть у Малечковичі-Наварію - там файні хати-особняки уже вмебльовані продають, подвір"я, альтанка, буда для пса, алейки, туйки :D Приведете туди свою наречену, вона одразу скаже заповітне: ТАК :lol:
jump

Подякував: 73 раз.
Подякували: 504 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2018 23:04

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

jump написав:Як ще піднімете добряче на крипті, доведете бюджет до 180 тис баків - з"їздіть у Малечковичі-Наварію - там файні хати-особняки уже вмебльовані продають, подвір"я, альтанка, буда для пса, алейки, туйки :D Приведете туди свою наречену, вона одразу скаже заповітне: ТАК :lol:

Протягом останніх 10 років ми на літо (на 3-5 місяців) переїжджаємо жити на дачу в тому районі. В принципі, там непогано - свіже повітря, поруч ліс (сусіди по дачі там навіть збирають гриби, суниці, березовий сік), озеро. В озері ми останній раз ми купалися років 18-20 тому, зараз не ризикуємо, але багато в кого є басейни. Для ранкових пробіжок (коло через Наварію, Малечковичі, Нагоряни і Поршну виходить близько 9км), прогулянок з собакою, катання на велосипеді - безліч варіантів. Єдине, що навесні-початку літа в лісі потрібно вважати на кліщів.

З інфраструктури - є магазинчики. В Солонці, навіть спроба зробити під супермаркет, але ми, все одно, їздимо в Ашан/Вікторію (в аптеки так само, чергова є в Пустомитах). Є декілька ресторанів, деякі навіть дуже пристойні. Дорога зроблена і від Стрийської через Солонку, і траса Львів-Пустомити (нові знаки, розмітка, світлодіодне освітлення, газони вздовж траси стрижуть - Європа! :)), і Малечковичі, і Нагоряни, і Поршна. Тобто, в цілому, жити можна.

Особисто мене тривожить питання логістики. Влітку доїзд з дачі до офісу (ближній центр) мені займав до 30 хв (до ремонту доріг було до 40). З 1го вересня став виїжджати в офіс раніше. Виїзд з Малечкович на пустомитівську трасу - 2-4 машини. В Сокільниках починається тягнучка. На в'їзді до Львова "затик" від Гелікона, деколи від заправки Сокар. Тобто я вже не завжди вкладаюся в 40 хвилин. Сьогодні щось сталося на перехресті ВВ-Стрийська, тому в офіс я їхав близько години. Якщо виїжджати о 7мій, або о 10тій, то справи кращі.

Враховуючи те, що навколо Наварії виділили 60+ ділянок під забудову, ніби ветеранам АТО, а, по факту, половина з них виявилась в бізнесменів та чиновників (окрім того сосновий ліс на планах був позначений чагарником, тому все літо не вщухає скандал навколо того). Плюс частина ділянок викуплена однією людиною під забудову. Плюс виділена земля для побудови IT Village (130+ котеджів). Плюс активно забудовуються поля між Солонкою і Поршною (і там зараз стоїть купа котеджів і таунхаусів на продаж). Коли це все буде забудовано і заселено, є ризики, що воно все встане.

Окрім того, до бюджету вартує додати авто (і подальше їх утримання). Мінімум два, в ідеалі - три. Коли одну машину потрібно залишити на день на сервісі, бажано мати підміну (особливо, якщо в сім'ї 2+ дитини).

Козак-характерник написав:Що б ви сьогодні купили або вже купили собі у Львові для життя? Якими критеріями керувалися? Бюджет до 100000$. Дякую за думки! :P

В принципі, я трішки раніше тут і тут про це вже розповідав. Я прожив приблизно порівну в ближньому центрі і спальному районі, плюс є певний досвід життя за містом (хоча й лише влітку). Окрім того, я достатньо багато часу жив не в готелях, а в квартирах/будинках за кордоном (Європа/США).

Дійшов до висновку, що мені більше подобається європейський стиль життя. Малоповерхова забудова, а не мурашники ("гетто"), але й не приватний будинок. Пересування переважно пішки і громадським транспортом + автомобіль вихідного дня (треба було б додати велосипед, але поки що не моє, хоча планую спробувати).

Для кожного з трьох варіантів сформувався свій стиль життя:

1. За містом. Дуже по-американськи. Сильна прив'язка до авто. Забув купити хліба - сідаєш в машину, їдеш в супермаркет (можна пройтися/проїхати на велосипеді до сільмагу, але асортимент там такий собі, мені більше подобається проїхати 10км до Сільпо). В районі проживання робити майже нічого (лише прогулянки, або риболовля, кому цікаво), до всіх атракцій потрібно добиратися машиною (хіба на морозиво в ресторан можна сходити пішки). І це я ще не зтикався з зимою (чистка подвір'я, під'їздів, дороги). Так, тиша, чисте повітря, природа - все чудово, але логістика і можливі зимові нюанси... не готовий я жити так цілий рік.

2. Спальний район. Тут якось взагалі не бачу для себе плюсів. Ніби і вся інфраструктура навколо (спорткомлекс, магазини, ринок), але... магазини біля дому якісь незграбні, все одно, сідаю в машину і їду в супермаркет. Так є міні-пекарні, де можна купити свіжу випічку до сніданку. Але вийти на прогулянку бажання не виникає, широкі дороги, інтенсивний рух, міжквартальні проїзди заставлені автівками, дітячі площадки в "мурашниках" і виглядають як мурашники. Так до басейну можна дістатися пішки, поруч є стадіон, але не хочеться ходити пішки. Хочеться проводити тут мінімум часу. Це дійсно "спальний район", приїжджаємо сюда поспати, а все активне життя проводимо в інших місцях. Виїжджаємо рано вранці, повертаємося пізно ввечері. Мабуть, це було однією з причин, чому я в свій час відмовився від пропозицій роботи в Києві та Москві. Я не люблю великі міста, а спальні районі - це їх репліка.

3. Ближній центр. Жити в центрі туристичного міста - не дуже хороша ідея, як на мене. Що у Львові, що в багатьох містах Європи. Ближній центр - саме воно. Це вже не природа, але там достатньо затишно і зелено. Звичайно, не говоримо про вул. Франка, Зелену, Ш. Руставелі, Левицького чи Личаківську. Говоримо про Л. Толстого, Кубійовича, Самійленка, Черешнева, академіка Павлова, Погулянка, Зарицьких та ін. 10-25 хвилин пішки до Площі Ринок. Якщо вулиці виглядають недостатньо затишними для прогулянок, то до парків 1-15 хвилин пішки. Винниківський, Галицький і Стрийський ринки + магазини з фермерськими і крафтовими продуктами + міні-пекарні, вирішують проблему смачної і корисної їжі. І до них виникає бажання пройтися, а не брати авто (враховуючи односторонні вулиці і затори, це вийде швидше). Для всього іншого раз на тиждень можна сісти в машину і закупитись в супермаркеті. Взагалі, мій прогноз, що користування авто у Львові буде ускладнюватись в найближчі роки (погано контрольована забудова, без нормальної кількості паркомісць, неконтрольоване зростання машин через polskie blachy, неготова до того всього інфраструктура), тому я свідомо шукав варіант, який буде комфортним для пересування пішки. Громадський транспорт ще не в тому стані, щоб я був готовий ним користуватись як в Європі, але: (1) Львів - місто компактне, центр невеликий, тому якщо живеш в ближньому центрі, то можна обходитись і без нього; (2) при потребі (під'їхати 2-3 зупинки) я готовий користуватися електротранспортом; (3) мій офіс також в центральній частині міста, 20 хвилин тихими вуличками - і я на робочому місці.

Ми в процесі реалізації нашого варіанту (сьогодні поставили міжкімнатні двері, залишились світильники, меблі, штори та купа всякої дрібноти + трохи привести до ладу під'їзд, думаю, ще на 2-3 місяці). В нас була трішки складніша схема, тому пряме порівняння бюджетів неможливе, але в Ваш бюджет вкластися було дуже реально (не знаю Ваших потреб по площі, кількості кімнат, зараз ціни піднялися, тому може бути складніше ніж нам). Окрім того, є питання зберігання авто. Якщо це не новобудова, то гараж (не в кооперативі, а в житловій зоні) в цій частині міста від 15 до 30 тис. доларів США.

Ми шукали свій варіант протягом 2.5 років. Спочатку ареал пошуку був трошки ширший. Окрім немагістральних вулиць в районі оточеним парками Культури, Стрийським, Залізна Вода, Снопківським, Погулянка, ми розглядали райони (1) між Личаківською і Шевченківським Гаєм + (2) Коновальця-Чупринки-Рудницького-Моршинська. Розглядали і новобудови, і вторинний фонд (кожен мав свої плюси і мінуси, тому перевагу не надавали жодному з них). Після року переглядів, вирішили останні два райони відкинути (хоча там був більший вибір новобудов) з причин дуже суб'єктивних (вони мені все ще подобаються, і я готовий їх рекомендувати).

Якось так.
Coder

Подякував: 53 раз.
Подякували: 125 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2018 23:34

Coder написав:Ми шукали свій варіант протягом 2.5 років. Спочатку ареал пошуку був трошки ширший. Окрім немагістральних вулиць в районі оточеним парками Культури, Стрийським, Залізна Вода, Снопківським, Погулянка, ми розглядали райони (1) між Личаківською і Шевченківським Гаєм + (2) Коновальця-Чупринки-Рудницького-Моршинська. Розглядали і новобудови, і вторинний фонд (кожен мав свої плюси і мінуси, тому перевагу не надавали жодному з них). Після року переглядів, вирішили останні два райони відкинути (хоча там був більший вибір новобудов) з причин дуже суб'єктивних (вони мені все ще подобаються, і я готовий їх рекомендувати).

Якось так.

Дякую за розгорнуту відповідь і думки! :) Воювати з сусідами і пенсіонерами за облаштування зони комфорту поза межами квартири, я пас! :P Нерви не залізні. Схиляюся все ж таки до новобуду, а не вторинки. Що порекомендуєте з новобудов в означених районах? Можна тицьнути на конкретні варіанти? І ще... Який варіант краще на Ваш погляд: однушка - студіо чи повноцінна двокімнатна, якщо площі приблизно однакові? Трьоху не розглядаю для життя.
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Подякував: 1877 раз.
Подякували: 2066 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 00:10

Двушка для сімї це мінімум. Краще трьоха, одна дитяча одна спальня і вітальня щоб там всі товклись.

Стосовно житла. Я б звернув увагу на Парк тауер. Про якість будівництва не скажу але в плані локації мені здається, що це один з найкращих варіантів.
Львівський БатяР

Подякував: 18 раз.
Подякували: 56 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 01:04

Львівський БатяР написав:Двушка для сімї це мінімум. Краще трьоха, одна дитяча одна спальня і вітальня щоб там всі товклись.

Стосовно житла. Я б звернув увагу на Парк тауер. Про якість будівництва не скажу але в плані локації мені здається, що це один з найкращих варіантів.

Розташування файне. І планування квартир нічого. А що таке придомова котельня? Чим від індивідуального опалення з котлом відрізняється?
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 08:56

Як на мене найкращий варіант для житла- Погулянка,до центру близько.
Чорновола перспективний під здачу квартири. І ще не розумію в даний час вигоди індивідуального опалення.
Приклад: на опалення 60-70 метрів скільки треба? Ну 10-15 кубів. Беремо 10 на місяць 300. Зараз буде газ по 11 гр,тоді 3300,а центральне 2000. На центральне зробив субсидії і на даний момент це простіше.
Єдиний плюс індивідуалки відключив при виїзді.
Ethereum

Подякував: 6 раз.
Подякували: 53 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 10:15

Ethereum написав:Як на мене найкращий варіант для житла- Погулянка,до центру близько.
Чорновола перспективний під здачу квартири. І ще не розумію в даний час вигоди індивідуального опалення.
Приклад: на опалення 60-70 метрів скільки треба? Ну 10-15 кубів. Беремо 10 на місяць 300. Зараз буде газ по 11 гр,тоді 3300,а центральне 2000. На центральне зробив субсидії і на даний момент це простіше.
Єдиний плюс індивідуалки відключив при виїзді.

70 квадратів - новобуд - найхолодніші місяці - споживання - 110 кубів (770 грн.)\місяць

100 квадратів - особняк - найхолодніші місяці - споживання - 240 кубів (1540грн.)\місяць

увімкнув\вимкнув коли захотів, а не мерзнеш осінню, коли ще не умівкнули І не варишся узимку-навесні, коли палять так що не продихнути і доводиться відкривати кватирку і опалювати вулицю

коли бачиш сусідів, що мають авто, живуть у нормальних умовах і при цьому оформлена субсидія - єдине бажання - припиниту цю вахканалію, бо розумієш, що платиш за себе і за хитровимаханого...
jump

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 10:21

Козак-характерник написав:
  Львівський БатяР написав:Двушка для сімї це мінімум. Краще трьоха, одна дитяча одна спальня і вітальня щоб там всі товклись.

А що таке придомова котельня? Чим від індивідуального опалення з котлом відрізняється?

індивідуальне - свій двоконтурний котел у квартирі

придомова - та сама централка, тільки на будинок
jump

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 10:43

[quote="4453321:Козак-характерник"][

чим менше сусідів - тим краще
попадається рідкісне бидло, причому абсолютно різна вікова категорія, а якщо ще й псарники :shock:

студіо - усі запахи з кухні будуть у квартирі, тому краще повноцінна двійка

Бюджет до 100000$.
Відверто, якщо Ви збираєтесь вбухати 100 тис баків у квартиру, вважаю, що це не доречно
якісна умебльована із технікою 1 кімн у новобуд - 50 тис баків
якісна умебльована із технікою 2 кімн у новобуд - 70-80 тис баків
навіщо вкидати такі гроші у бетон :shock:
але це Ваша справа :D
можете купити при вході у Стрийський парк:
http://domik.ua/nedvizhimost/lvov-proda ... 79008.html
пропоную на продаж 2-кімнатну квартиру , площа – 52 кв.м.
Львів, вулиця Паркова
Вартість – 80 000 дол.США. Чистий продаж.
Адреса: Львів.Вулиця Паркова (Личаківський район).
Загальна площа: 52/32/12 кв.м. 5/9 поверх цегляного будинку.
Квартира складається з приміщень: 2 кімнати, кухня,ванна кімната, санвузол ,коридор.
Ремонт:Якісний дорогий ремонт.
Додаткова інформація:
- Кімнати прохідні
- Індивідуалье опалення
- Вхід з двору
- Залишаються вмонтовані меблі
- Ідеально підійде під подобову оренду
- Документи готові

виходите з хати із коханою попід ручку і одразу до озера лебедів годувати
ранкові піші\бігові\велорухи
чисте повітря, спів птахів
jump

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 11:37

jump написав:увімкнув\вимкнув коли захотів, а не мерзнеш осінню, коли ще не умівкнули І не варишся узимку-навесні, коли палять так що не продихнути і доводиться відкривати кватирку і опалювати вулицю

Люто і скажено плюсую! :P Це навіть головніше, ніж економія. В першу чергу - комфорт. У мене в Донецьку центральне опалення в трьошці. В кінці вересня, коли холодно вже, а опалення не увімкнули, мерзнеш. І сирість. Доводиться обігрівач вмикати. Комфорт понад усе! Живемо ми лише раз тут... :P
Козак-характерник
2

Профіль
  #<1 ... 243244245246247 ... 442>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей