Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 16631664166516661667 ... 4031>
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:28

Квесторе_поверніться написав:Зе без 5 хвилин Президент.
І біда, що ніхто не уявляє в яких реаліях опинимося вже в черні року 2019?Подякуємо По за те що зробив...на жаль занадто багато негативу він зібрав на себе. Президент заради України повинен, мабуть, жертвувати всім в часи війни... і бізнесом і любими друзями, не завжди чистими на руку.
Тоді виборець і пробачив би і підвищення тарифів і цін на все ...коли б була чесна розмова чому і для чого це все відбувається.

Ось це все правильно . І не "мабуть" а реально повинен жертвувати - і ще й інших заставити . Причому всіх абсолютно . Але ж легше 1.5 % зробити ...
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 248 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:31

І біда, що ніхто не уявляє в яких реаліях опинимося вже в черні року 2019?Подякуємо По за те що зробив...на жаль занадто багато негативу він зібрав на себе. Президент заради України повинен, мабуть, жертвувати всім в часи війни... і бізнесом і любими друзями, не завжди чистими на руку.
Тоді виборець і пробачив би і підвищення тарифів і цін на все ...коли б була чесна розмова чому і для чого це все відбувається.

Это вряд ли ...
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4265 раз.
Подякували: 3969 раз.
Попередження: 1

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:33

budivelnik написав:...
ПС
Те що на протязі 15 годин , жоден з пошановувачів Зеленського не ризикнув ввязатись зі мною в дискусію якраз і показує страх останніх розчаруватись у своєму кумирі після того як вони самі дадуть відповіді на поставлені перед кумиром питання.

Вы слишком подавляете всех своим авторитетом и цифрами, чтобы кто-то рискнул с вами спорить и что-то вам доказывать.
yanyura

Подякував: 1776 раз.
Подякували: 1205 раз.

Профіль
4
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:33

Starikan
Так Ви просто не заздрісний ...
Всі ці протестні настрої не через конкретні речі - а таки напевно дійсно емоції - людина хоче бачити ось цю таки справжню "справедливість" скрізь ... ЇЇ не видно ... Тому і далі будуть протестні настрої - можливо вже без майданів чи чогось такого - а чисто виборчі ...
Порошенко мене взагалі не влаштовує категорично . Про Зеленського нічого не можу сказати . То за кого ?
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 248 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:35

Козак-характерник написав:
  l66 написав:
  Козак-характерник написав:Хоч Фаріон іноді і жжот,але тут вона має рацію. :P

Может хватит разжигать ненависть людей друг к другу языковым вопросом?
Я, например, русский впитала с молоком матери, а не с приходом Путина.
Как бы это дико не звучало, но для меня русский язык - изначально родной, а украинский - по принуждению.
Достали уже националисты!!!

Я не розжигаю. Ви просто за 28 років так й не усвідомили де живете і значимість мови для побудови держави. Я сам російськомовний, але свідомо перейшов на мову. Ви не здатні вивчити мову і розмовляти нею?

Я знаю мову.
Но сознательно не хочу на ней общаться. Она мне чужда.
И не считаю, что успешность и процветание государства зависят от языка, на котором говорят граждане.
l66

Подякував: 364 раз.
Подякували: 562 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:36

Puente написав:

Ось це все правильно . І не "мабуть" а реально повинен жертвувати - і ще й інших заставити . Причому всіх абсолютно . Але ж легше 1.5 % зробити ...

Уууухх, як влучно мовили. Я чекав того 5 років. Люто і скажено плюсую! :D
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Подякував: 1871 раз.
Подякували: 2062 раз.

Профіль

Козак-характерник написав:
  Puente написав:Не Азіров ...

Де Ви там мову чули? Суржик лише. Всі з комуняцького минулого, динозаври. :P Яник краще співав солов'їною ніж Ющ.

Це точно щодо Яника - так як він навчився, а не набув, то в цілому говорив кращою, за суржик Юща.
Азіров підтримав Зе, можна запрошувати в каманду до данилюків та інших "нових".
Не так добре з грошима, як погано без них.
Ой+

Подякував: 34 раз.
Подякували: 344 раз.

Профіль

ЛАД написав:

Это вряд ли ...

Все залежить від того, яку ціну ми готові заплатити за свою Державу - Неньку Україну.
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6
Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/?mpr=Deposits&mpl=topbuttonmenu&mcr=deposlist КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться

Подякував: 1 раз.
Подякували: 1484 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:38

ЛАД написав:
  Faceless написав:
  ЛАД написав:budivelnik
Я бы задал Зе всего 3 вопроса.
1. Почему Вы решили пойти в президенты, хотя до этого политикой никогда не занимались?
2. Назовите, пожалуйста, Вашу команду (хотя бы основных лиц).
3. Почему Вы решились стать президентом? Вы считаете, что Вы достаточно подготовлены для этого?
К сожалению, откровенные ответы на эти вопросы мы не получим. Кроме, возможно, 2-го. Команду после 1-го тура он назвать обещал.
На те вопросы, кот. Вы предложили ответить очень легко.
Эти вопросы очень общие, и ответить на них можно формально, не ответит ничего по сути

Почему бы не спросить более конкретно, например:
1) Вы неоднократно заявляли, что готовы договариваться с Путиным. Готовы ли вы в таком случае отказаться от претензий на Крым в обмен на какие-то уступки?
2) А отказаться от санкций относительно РФ, ее граждан и компаний, в обмен на какие-то уступки?
3) А официально отказаться от обвинений РФ в агрессии и участии в боевых действиях на Донбассе?
4) А признать самопровозглашенные республики и дать амнистию их руководству и участникам боевых действий с их стороны?

Увы, по его "программе" сложно вопросы задавать, ибо оно больше похоже на реферат первокурсника, утонуть можно
Точно так же легко ответить "нет" на все 4 вопроса.
Відповісти ні - легко
А привязати відповідь до
-конкретного результату який плануєш досягнути
-з часом за який плануєш досягнути озвучений результат і
- відповідальністю яка наступить після не досягнення озвученого результату за озвучений час....
І всі ці три підпункти повинні бути як в питанні так і у відповіді
в ігнор Козака-характерника http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 148 раз.
Подякували: 2151 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 14:39

Вот не надо про жертвы

бизнес вырос в разы
все окружение корумпированно
постоянная эмиграция населения

вот что мы видим на 5 год правления
4e4ensxe

Подякував: 61 раз.
Подякували: 136 раз.

Профіль
  #<1 ... 16631664166516661667 ... 4031>
Форум:
+ Додати